Ukraїnśkyj servis Noplag projšov do akseleratora u SŠA

Читати кирилицею
Ukraїnśkyj servis Noplag projšov do akseleratora u SŠA

Do programy Starta Accelerator vidibraly šče 23 startapy. Okrim servisu z pošuku plagiatu Noplag, do programy potrapyv šče odyn ukraїnśkyj ekostartap — Effa. Proekty otrymajuť po $130 tys i projduť akseleraciju u Nju-Jorku.

Jak korystuvatysja Noplag

Noplag  ce servis z pošuku plagiatu dlja navčaľnyh zakladiv z možlyvistju davaty zavdannja i perevirjaty pyśmovi roboty studentiv v režymi onlajn. Takož vin bude korysnyj dlja predstavnykiv biznesu. Servis može zaminyty soboju buď-jake programne zabezpečennja dlja postanovky ta vykonannja i kontrolju zavdań miž rajteramy ta zamovnykamy. Okrim ćogo, servis rozrahovanyj na vlasnykiv sajtiv ta indyviduaľnyh korystuvačiv.

Perevirka na plagiat je osoblyvo aktuaľnym pytannjam pislja togo, jak naukova spiľnota burhlyvo vidreaguvala na plagiat v dysertaciї družyny vže kolyšńogo Ministra kuľtury Ukraїny.

Ukraїnśkyj servis Noplag projšov do akseleratora u SŠA

Raniše my povidomljalyUkraїnśki vyši otrymajuť onlajn-perevirku naukovyh robit na plagiat, ščo na najblyžči 7 rokiv ukraїnśki vyši otrymajuť bezkoštovnyj dostup do šče odnogo sučasnogo servisu perevirky naukovyh robit na plagiat.