fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські виші отримають онлайн-перевірку наукових робіт на плагіат

Ukraїnśki vyši otrymajuť onlajn-perevirku naukovyh robit na plagiat

На найближчі 7 років українські виші отримають безкоштовний доступ до ще одного сучасного сервісу перевірки наукових робіт на плагіат. Це стало можливим завдяки Меморандуму, який Міністерство освіти і науки України підписало з компанією «Антиплагіат»

Na najblyžči 7 rokiv ukraїnśki vyši otrymajuť bezkoštovnyj dostup do šče odnogo sučasnogo servisu perevirky naukovyh robit na plagiat. Ce stalo možlyvym zavdjaky Memorandumu, jakyj Ministerstvo osvity i nauky Ukraїny pidpysalo z kompanijeju «Antyplagiat»

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Зараз до Міністерства надходять зауваження про те, що вчені ради не мають достатнього арсеналу інструментів для перевірки робіт на плагіат. Тому МОН прагне надати вишам якнайбільше можливостей, для викорінення академічної недоброчесності. Як втілюватиметься  співпраця. Документ передбачає вільний доступ до сервісу Unicheck, де вчені зможуть перевірити дисертацію перед поданням до спеціалізованих вчених рад. Важливо, що заклади вищої освіти (їх спецради) самостійно вирішують питання щодо використання сервісу. Зі свого боку Міносвіти сприятиме співпраці університетів та компанії Антиплагіат, яка надаватиме доступ до сервісу з антиплагіатних перевірок. На основі цього меморандуму кожен заклад вищої освіти може укласти договір про співпрацю з компанією та користуватися перевагами сервісу. Новинка автоматично визначатиме цитування художньої та наукової літератури, законів та методичних фраз, які не є плагіатом. Нагадаємо, що триває міжнародний конкурс для українських та австрійських науковців. Конкурс є відкритим для будь-яких науково-дослідних груп закладів вищої освіти, науково-дослідних установ та підприємств обох країн. Організатори конкурсу – Міносвіти і науки України – наголошують: науковці з українського боку, зокрема, керівники проектів, мають вжити усіх необхідних заходів для захисту науково-технічних та промислових цінностей, які їм належать, а також прав інтелектуальної власності. Головна увага приділятиметься тому, щоб у рамках співробітництва, не відбулося незапланованої передачі українських технологій іншим країнам. Метою конкурсу є сприяння встановленню та розвитку якісного науково-технологічного співробітництва між групами науковців обох країн.
Реклама 👇 Замовити

Зараз до Міністерства надходять зауваження про те, що вчені ради не мають достатнього арсеналу інструментів для перевірки робіт на плагіат. Тому МОН прагне надати вишам якнайбільше можливостей, для викорінення академічної недоброчесності.

Як втілюватиметься  співпраця

Документ передбачає вільний доступ до сервісу Unicheck, де вчені зможуть перевірити дисертацію перед поданням до спеціалізованих вчених рад. Важливо, що заклади вищої освіти (їх спецради) самостійно вирішують питання щодо використання сервісу. Зі свого боку Міносвіти сприятиме співпраці університетів та компанії «Антиплагіат», яка надаватиме доступ до сервісу з антиплагіатних перевірок. На основі цього меморандуму кожен заклад вищої освіти може укласти договір про співпрацю з компанією та користуватися перевагами сервісу. Новинка автоматично визначатиме цитування художньої та наукової літератури, законів та методичних фраз, які не є плагіатом.

Нагадаємо, що триваєУкраїнські виші отримають онлайн-перевірку наукових робіт на плагіат 1Оголошено конкурс для українських та австрійських науковців і дослідників міжнародний конкурс для українських та австрійських науковців. Конкурс є відкритим для будь-яких науково-дослідних груп закладів вищої освіти, науково-дослідних установ та підприємств обох країн. Організатори конкурсу – Міносвіти і науки України – наголошують: науковці з українського боку, зокрема, керівники проектів, мають вжити усіх необхідних заходів для захисту науково-технічних та промислових цінностей, які їм належать, а також прав інтелектуальної власності. Головна увага приділятиметься тому, щоб у рамках співробітництва, не відбулося незапланованої передачі українських технологій іншим країнам. Метою конкурсу є сприяння встановленню та розвитку якісного науково-технологічного співробітництва між групами науковців обох країн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: