Ukraїnśka kompanija buduvatyme zavod v Izraїli

Читати кирилицею
Ukraїnśka kompanija buduvatyme zavod v Izraїli

Za danymy izraїľśkyh ZMI, ukraїnśka kompanija uže zvernulaś do ministerstva ekonomiky i promyslovosti Izraїlju. Na stvorennja pidpryjemstva vona prosyť vydilyty zemeľnu diljanku v Shidnomu Negevi.

Na čomu specializuvatymeťsja zavod

Andrij Brodśkyj zauvažyv, ščo ce bude zavod z vyrobnyctva dioksydu tytanu. Vin vykorystovujeťsja jak pigment bilogo koľoru v himičnij ta harčovij promyslovostjah, medycyni ta inšyh galuzjah. Zaplanovanyj obsjag investycij – $150-200 mln. Na pidpryjemstvi bude provodytysja pererobka tytanovmistnyh rud – iľmenitu, ščo vydobuvajeťsja na Birzulovśkomu rodovyšči v Ukraїni. Očikujeťsja, ščo bude stvoreno 600 novyh robočyh misć.

Koly rozpočne robotu

Ukraїnśka kompanija može rozrahovuvaty na deržavni dotaciї v rozmiri 30% vid sumy investyciї v ramkah zakonu pro pidtrymku investycij. A same, 20% v jakosti pidtrymky zavodu, roztašovanogo na peryferiї, i šče 10% v jakosti zavodu, roztašovanogo na «glybokij peryferiї». Očikujeťsja, ščo proektuvaľni roboty buduť zaveršeni do seredyny 2018 roku, budivnyctvo rozpočnuť – v drugomu kvartali 2019 roku. Očikujeťsja, ščo zavod rozpočne robotu do seredyny 2021 roku.

Nagadajemo, ščo ukraїnśkyj zavod vygotovyťUkraїnśkyj zavod vygotovyť rakety dlja kosmodromu v Tyhomu okeani rakety dlja kosmodromu v Tyhomu okeani. Ukraїnśkyj zavod uklav  kontrakt na vygotovlennja 12 odynyć RN «Zenit». U ramkah ćogo kontraktu vže vykonujeťsja zamovlennja na vygotovlennja dvoh vyrobiv z terminom postačannja v 2018 roci.