Pokynuti šahty peretvorjuvatymuť na shovyšča energiї

Читати кирилицею
Pokynuti šahty peretvorjuvatymuť na shovyšča energiї

U toj čas, koly v energomerežah ne bude zboїv, a potužnisť vyjavyťsja dostatńoju dlja potreb usih spožyvačiv, systema z samogo dna šahty pidnimatyme na poverhnju velyčezni vantaži. Potrapyvšy naverh, ci vantaži otrymajuť pevnyj zapas potencijnoї energiї.

Jak pracjuvatyme systema

U Gravitricity zapevnjajuť, ščo jak tiľky nastane neobhidnisť, potencijna energija može švydko perejty v kinetyčnu, a potim v robotu elektrogeneratora. Dlja ćogo bloky potribno prosto vidpravyty u viľne padinnja nazad na dno šahty. Cej proces dozvolyť myttjevo povernuty v merežu neobhidnyj zapas potužnosti. Inženery startapu kažuť, ščo taku systemu logičniše vykorystovuvaty u zv’jazci z vidnovljuvanoju energetykoju. Tak, koly viter dosyť syľnyj, a takož u sonjačni dni energija vid vitrogeneratoriv i sonjačnyh panelej jde na te, ščob pidnjaty z dna šahty vantaž. Za slovamy inženeriv, systema može pracjuvaty do 10 rokiv bez zaminy detalej. Zagaľnyj termin služby ustanovky — 50 rokiv. Proponujuťsja modeli potužnistju vid 1 do 20 MVt.

Nagadajemo, ščo JeBRR investujeJeBRR pobuduje sonjačnu elektrostanciju na Lvivščyni u budivnyctvo sonjačnoї elektrostanciї na Lvivščyni. Jak zaznačaje dyrektor Jevropejśkogo banku rekonstrukciї ta rozvytku, ce vže tretij i najbiľšyj proekt, pidpysanyj energosektorom Lvivščyny z JeBRR.