fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ЄБРР побудує сонячну електростанцію на Львівщині

JeBRR pobuduje sonjačnu elektrostanciju na Lvivščyni
Львівський енергопарк «Яворів» підписав кредитну угоду з ЄБРР. Європейський банк реконструкції та розвитку виділить близько €25 млн на будівництво сонячної електростанції на Львівщині
Lvivśkyj energopark «Javoriv» pidpysav kredytnu ugodu z JeBRR. Jevropejśkyj bank rekonstrukciї ta rozvytku vydilyť blyźko €25 mln na budivnyctvo sonjačnoї elektrostanciї na Lvivščyni
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Днями львівський енергопарк Яворів підписав кредитну угоду з ЄБРР на суму €24,7 млн. Гроші підуть на будівництво сонячної електростанції у Яворівському районі Львівської області. Як ЄБРР співпрацює з енергопарком Яворів. Як зазначає директор Європейського банку реконструкції та розвитку, це вже третій і найбільший проект, підписаний енергосектором Львівщини з ЄБРР. Проект ілюструє рух до енергонезалежності і є прямим індикатором динаміки просування у цьому напрямку та завдячує реформам, які здійснює уряд.. Шевкі Аджунер. директор ЄБРР в Україні. В рамках проекту буде встановлено 131 тис сонячних фотоелектричних модулів, що забезпечить валове виробництво електроенергії приблизно 36 млн кВт-годин на рік. Сонячна електростанція займатиме площу приблизно у 115 га, яку ТОВ Енергопарк Яворів орендувало для реалізації проекту. Електроенергія буде продаватися в мережу для населення згідно з зеленим тарифом. Електростанція скоротить викиди парникових газів на 30 тисяч тонн вуглекислого газу на рік. До слова, Китай будує під Харковом одну із найбільших СЕС в Україні. Інвестором виступає китайська державна корпорація China Machinery Engineering Corporation, яка готова будувати 50 МВт генеруючих можливостей.
Реклама 👇 Замовити

Днями львівський енергопарк «Яворів» підписав кредитну угоду з ЄБРР на суму €24,7 млн. Гроші підуть на будівництво сонячної електростанції у Яворівському районі Львівської області.

Як ЄБРР співпрацює з енергопарком «Яворів»

Як зазначає директор Європейського банку реконструкції та розвитку, це вже третій і найбільший проект, підписаний енергосектором Львівщини з ЄБРР.

Проект ілюструє рух до енергонезалежності і є прямим індикатором динаміки просування у цьому напрямку та завдячує реформам, які здійснює уряд.

Шевкі Аджунер, директор ЄБРР в Україні

В рамках проекту буде встановлено 131 тис сонячних фотоелектричних модулів, що забезпечить валове виробництво електроенергії приблизно 36 млн кВт-годин на рік. Сонячна електростанція займатиме площу приблизно у 115 га, яку ТОВ «Енергопарк Яворів» орендувало для реалізації проекту. Електроенергія буде продаватися в мережу для населення згідно з «зеленим» тарифом.

Електростанція скоротить викиди парникових газів на 30 тисяч тонн вуглекислого газу на рік.

До слова, Китай будуєЄБРР побудує сонячну електростанцію на Львівщині 1Китай будує під Харковом одну із найбільших СЕС в Україні під Харковом одну із найбільших СЕС в Україні. Інвестором виступає китайська державна корпорація China Machinery Engineering Corporation, яка готова будувати 50 МВт генеруючих можливостей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: