MasterSard zapustyť biometriju u kvitni 2019-go

Читати кирилицею
MasterSard zapustyť biometriju u kvitni 2019-go

Pro pidvyščenyj interes do biometryčnyh rišeń Mastercard svidčyť use biľša dostupnisť vidpovidnogo funkcionalu na planšetah i smartfonah, pidtrymka podibnyh rišeń spožyvačamy ta novi normatyvni vymogy JeS ščodo nadijnoї identyfikaciї.

Naviščo zaprovadžujuť biometriju

Neščodavnje doslidžennja Oksfordśkogo universytetu, provedene spiľno z kompanijeju, vyjavylo, ščo 92% profesionaliv u bankivśkomu sektori planujuť zaprovadžuvaty biometryčni rišennja. Banky takož zaznačajuť, ščo z vykorystannjam biometryčnoї autentyfikaciї їhni klijenty značno ohočiše zaveršuvatymuť proces kupivli tovariv. Častota vidmov može skorotytyś na 70%, porivnjano z inšymy metodamy autentyfikaciї, takymy jak odnorazovyj paroľ, nadislanyj čerez SMS. V rezuľtati ce značno polipšyť vzajemodiju bankiv z korystuvačamy. Perehid do biometriї je skladovoju novogo planu dij Mastercard. Vin takož vidpovidaje novym vymogam ščodo perevirky autentyčnosti klijentiv za protokolom 3D Secure.

Nagadajemo, ščo Mastercard perevodyťMastercard perevodyť plateži na tehnologiju blockchain plateži na tehnologiju blockchain. Golovna vidminnisť blockchain Mastercard v tomu, ščo v ńomu vykorystovujeťsja ne vlasna kryptovaljuta kompaniї, a tradycijni fiatni valjuty. Kompanija spodivajeťsja vykorystaty perevagy cijeї tehnologiї, zokrema, biľš bezpečnyj i prozoryj sposib zdijsnennja i vidstežennja plateživ.