Reklama

Najbiľšyj operator virtuaľnogo zv’jazku znyzyv taryfy dlja ukraїnciv

Najbiľšyj u sviti virtuaľnyj operator mobiľnogo zv'jazku Lycamobile znyzyv vartisť nacionaľnyh taryfnyh planiv v Ukraїni  
Читати кирилицею
Najbiľšyj operator virtuaľnogo zv’jazku znyzyv taryfy dlja ukraїnciv
  1. Головна
  2. Novyny
  3. Najbiľšyj operator virtuaľnogo zv’jazku znyzyv taryfy dlja ukraїnciv
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Najbiľšyj u sviti virtuaľnyj operator mobiľnogo zv'jazku Lycamobile znyzyv vartisť nacionaľnyh taryfnyh planiv v Ukraїni  

Vartisť taryfnogo planu «Vse v odnomu XS» skorotylasja na 10 grn – do 40 grn. Takož operator zminyv cinu za paket «Vse v odnomu S» – na 25 grn, do 80 grn. Taryf «Vse v odnomu M» podeševšav na 55 grn — do 125 grn.

Ščo peredbačajuť taryfni plany

U taryfnyj plan «Vse v odnomu M» vhodjať 250 hv na nomery ukraїnśkyh operatoriv, 100 SMS i 12 GB mobiľnogo internetu. U taryfnyj plan «Vse v odnomu S» vhodyť 150 hv i 50 SMS + 6 GB mobiľnogo internetu. Taryfnyj plan «Vse v odnomu XS» peredbačaje 60 hv ta 30 SMS + 2 GB mobiľnogo internetu. Takož peredbačeno 300 hv na dzvinky u mereži LycaMobile World i neobmeženu kiľkisť dzvinkiv u mereži, jaku nadaje operator LycaMobile v Ukraїni. Do togo ž, u ci plany vhodjať neobmeženi dzvinky ta tekstovi povidomlennja na nomery LycaMobile v Ukraїni ta sviti.

Jak pracjuje cej operator

LycaMobile (Velykobrytanija, oborot €1,6 mlrd u 2015 roci) je povnocinnym virtuaľnym operatorom z usima neobhidnymy systemamy dlja nadannja telekom-poslug. Biznesmodeľ kompaniї poljagaje u tomu, ščo vony orendujuť u mobiľnyh operatoriv infrastrukturu i prodajuť na її bazi servisy dlja kincevyh klijentiv. Kompanija pracjuje u 22 kraїnah i obslugovuje ponad 15 mln abonentiv. Neščodavno LycaMobile podala zajavku na telekom-licenziju v Indiї. Rozvyvaje takož bankivśkyj biznes i turystyčni poslugy.

Nagadajemo, raniše servis vyklyku taksi Uber zminyvUber zminyv taryfy v 5 mistah Ukraїny taryfy u 5 mistah Ukraїny. Tak, u Kyjevi minimaľna vartisť poїzdky zrosla na 10 grn, tobto do 40 grn, a podača mašyny zdorožčala do 25 grn.

Share
Написати коментар
loading...