U kyїvśkyh školjariv z’javyvsja cyfrovyj učnivśkyj kvytok

Читати кирилицею
U kyїvśkyh školjariv z’javyvsja cyfrovyj učnivśkyj kvytok

Jak pracjuje cyfrovyj kvytok školjara

Novitnij učnivśkyj kvytok dlja ukraїnśkyh škil bulo stvoreno na bazi bezkontaktnoї bankivśkoї kartky MasterCardMasterCard pracjuvatyme z kryptovaljutnymy platežamy. Її pryv’jazano do rahunku odnogo z baťkiv abo opikuniv učnja, jakyj navčajeťsja u školi. Kartkoju možna korystuvatysja na turniketah na vhodi do školy v jakosti elektronnoї perepustky. Dodatkovo baťky možuť nalaštuvaty otrymuvannja spoviščeń pro čas vhodu j vyhodu dytyny z navčaľnogo zakladu. Nadsylannja spoviščeń vidbuvatymeťsja u formi SMS čy za dopomogoju elektronnogo lysta do baťkiv na vkazanyj nymy email. Takym čynom obmežujeťsja vhid storonnih osib na terytoriju školy, i ce pidvyščuje riveń bezpeky v navčaľnomu zakladi.

Okrim togo, učni zmožuť bezkontaktno splačuvaty vartisť obidiv čerez terminal u škiľnij їdaľni čy pokupky za mežamy navčaľnogo zakladu i v interneti. Opcija pidključennja takyh plateživ aktyvna, jakščo ce peredbačeno nalaštuvannjamy kartky z boku baťkiv učnja.

Osvitni možlyvosti učnivśkogo kvytka

Takož taka udoskonalena bankivśka kartka daje možlyvisť dostupu do systemy MyOsvita. U cij systemi je nyzka možlyvostej. Do їhńogo čysla vhodjať elektronne spoviščennja dlja baťkiv pro vidviduvannja dytynoju školy, dostup do informaciї pro navčaľno-vyhovnyj proces dytyny, zvity pro harčuvannja v їdaľni. Cyfrovi učnivśki kvytky vže nadano peršym 300 učnjam gimnaziї № 107 «Vvedenśka» u Kyjevi. Nadali proekt obicjajuť rozšyrjuvaty ta pidključyty v inšyh osvitnih zakladah stolyci.