Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

MasterCard працюватиме з криптовалютними платежами

MasterCard pracjuvatyme z kryptovaljutnymy platežamy

MasterCard подала в Відомство з патентів і товарних знаків США заявку на сервіс, що дозволяє здійснювати повернення криптовалютних платежів. Згідно з документом, передбачається створення інфраструктури, яка дозволить користувачам верифікувати свою особистість через прив’язку криптовалютних гаманців
MasterCard podala v Vidomstvo z patentiv i tovarnyh znakiv SŠA zajavku na servis, ščo dozvoljaje zdijsnjuvaty povernennja kryptovaljutnyh plateživ. Zgidno z dokumentom, peredbačajeťsja stvorennja infrastruktury, jaka dozvolyť korystuvačam veryfikuvaty svoju osobystisť čerez pryv’jazku kryptovaljutnyh gamanciv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  До цього MasterCard вже подавав патентні заявки на рішення по використанню технології блокчейн в сфері платежів. Як функціонуватиме новий сервіс. В рамках нинішньої системи повернення коштів відбувається на ту ж адресу, з якої вони надійшли. MasterCard пропонує створити сервіс, який дозволить користувачам вибирати адресу гаманця для повернення. Це допоможе полегшити і прискорити повернення платежів. Основний принцип полягає в тому, що у користувача є 2 типи гаманців: один приватний, а другий публічний для загальнодоступних і підтверджених транзакцій. З його допомогою можна відправляти і отримувати перекази. Користуючись таким підходом, можна вирішити проблему повернення коштів платіжний документ, отриманий з публічного гаманця, може бути повернутий у вигляді рівного по сумі переказу назад. Раніше ми розповідали вам про те, що таке криптовалюта і за яким принципом вона функціонує. Інтерес до криптовалют зараз великий. Деякі проекти намагаються використати хайп довкола нових валют та криптотехнологій — інколи з маркетинговою метою, інколи з цілком інвестиційною. Саме останні і проводять ICO — швидкі кампанії із залучення інвесторських коштів під свої цілі. Проект на blockchain під назвою Bancor нещодавно залучив $153 млн в ефірах (так називають криптовалюту Ethereum, яка теж базується на blockchain). В рамках ICO було зґенеровано 79 323 978 токенів Bancor (BNT) — із них 50% продали бажаючим проінвестувати стартап.
08.08.2017,13:55
0
Pixabay, CC

До цього MasterCard вже подавав патентні заявки на рішення по використанню технології блокчейн в сфері платежів.

Як функціонуватиме новий сервіс

В рамках нинішньої системи повернення коштів відбувається на ту ж адресу, з якої вони надійшли. MasterCard пропонує створити сервіс, який дозволить користувачам вибирати адресу гаманця для повернення. Це допоможе полегшити і прискорити повернення платежів.

Основний принцип полягає в тому, що у користувача є 2 типи гаманців: один приватний, а другий публічний для загальнодоступних і підтверджених транзакцій. З його допомогою можна відправляти і отримувати перекази. Користуючись таким підходом, можна вирішити проблему повернення коштів платіжний документ, отриманий з публічного гаманця, може бути повернутий у вигляді рівного по сумі переказу назад. Раніше ми розповідали вам про те, що таке криптовалюта і за яким принципом вона функціонує.

Інтерес до криптовалют зараз великий. Деякі проекти намагаються використати «хайп» довкола нових валют та криптотехнологій — інколи з маркетинговою метою, інколи з цілком інвестиційною. Саме останні і проводять ICO — швидкі кампанії із залучення інвесторських коштів під свої цілі. Проект на blockchain під назвою Bancor нещодавно залучив $153 млн в ефірах (так називають криптовалюту Ethereum, яка теж базується на blockchain). В рамках ICO було зґенеровано 79 323 978 токенів Bancor (BNT) — із них 50% продали бажаючим проінвестувати стартап.

Джерело: PaySpace

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: