WizzAir vdviči zbiľšyť kiľkisť misć v Ukraїni

Читати кирилицею
WizzAir vdviči zbiľšyť kiľkisť misć v Ukraїni

V danyj moment kyїvśka merežaWizz Air zapustyv rejs z Kyjeva do Varšavy Wizz Air predstavlena ​​21 maršrutom. U potočnomu roci aviakompanija vidkryla 8 novyh rejsiv i počala vykonuvaty rejsy z ľvivśkogo aeroportuWizz Air vidkryla novyj maršrut do Berlinu. Z 25 serpnja loukoster vidkryv dva novyh naprjamky z Kyjeva do Ljublina ta Poznani.

Ščo Wizz Air obicjaje u 2018 roci ukraїncjam

V aviakompaniї povidomyly, ščo značno zbiľšať propozyciju misć v nastupnomu roci. Kompanija bude prodovžuvaty strimkyj rozvytok v Ukraїni v 2018 roci, oskiľky blyźko 1,5 mln misć stanuť dostupni v mereži maršrutiv. Z rozšyrennjam ukraїnśkogo flotu do tŕoh litakiv v 2018 roci, misceva komanda Wizz Air bude naličuvaty ponad 100 spivrobitnykiv v Kyjevi. Do 2020 roku kompanija maje namir maty park iz ščonajmenše 8 litakiv. Ci povitrjani sudna stanuť obslugovuvaty ne lyše letovyšča Kyjeva ta Lvova, ale j regionaľni aeroporty. Novi rejsy «Kyїv-Lisabon» ta «Kyїv-Tallin» buduť zapuščeni 19 kvitnja 2018 roku.

Nagadajemo, ščo loukoster zapustyv poslugu bronjuvannjaWizz Air zapustyv poslugu bronjuvannja kvytka na 48 godyn kvytka na 48 godyn. Ce dozvolyť pasažyram na 48 godyn zakripyty za soboju taryf, obranyj na pevnyj rejs i paket poslug. Bronjuvannja može buty vykorystane dlja kvytkiv v odnu storonu abo v obydvi dlja dekiľkoh pasažyriv. Krim togo, rada Mižnarodnoї organizaciї cyviľnoї aviaciї pidtrymala popravku v mižnarodni standarty cyviľnyh aviaperevezeń, zminyvšy vymogy ščodo vikuV Ukraїni zminjaťsja pravyla perevezennja ditej v litakah dlja ditej, jaki možuť litaty bez suprovodu.