Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Ґутен таґ зі Львова: Wizz Air відкрила новий маршрут до Берліну

Ğuten tağ zi Lvova: Wizz Air vidkryla novyj maršrut do Berlinu

Під час презентації першого рейсу відбулося фотографування повітряного судна спотерами, створили водяну арку та частували перших мандрівників святковим тортом. Розклад рейсів: двічі на тиждень – середа, неділя. Берлін (12:15) – Львів (13:50); Львів (14:20) – Берлін (16:00)
Pid čas prezentaciї peršogo rejsu vidbulosja fotografuvannja povitrjanogo sudna spoteramy, stvoryly vodjanu arku ta častuvaly peršyh mandrivnykiv svjatkovym tortom. Rozklad rejsiv: dviči na tyždeń – sereda, nedilja. Berlin (12:15) – Lviv (13:50); Lviv (14:20) – Berlin (16:00)
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Відбувся перший рейс за напрямом Берлін-Львів-Берлін авіакомпанії Wizz Air. Завантаження на 90% говорить про популярність цього напрямку: 167 пасажирів прилетіло з Берліна до Львова та 173 пасажири вирушили зі Львова до Берліна. Деталі нового рейсу Wizz Air. О 13:45 літак прибув у Львів з 167 пасажирами на борту та відлетів зі 173 пасажирами у зворотному напрямку Львів-Берлін. Під час презентації першого рейсу відбулося фотографування повітряного судна спотерами, створили водяну арку та частували перших мандрівників святковим тортом. Розклад рейсів: двічі на тиждень — середа, неділя. Берлін (12:15) — Львів (13:50); Львів (14:20) — Берлін (16:00). Тепер можна літати між Львовом та Берліном швидко, комфортно та недорого. Сьогодні прилетів перший літак прямого сполучення Львів-Берлін Wizz Air. Львів — відкритий для світу. Наталія Бунда, в.о. заступника міського голови Львова з питань розвитку Тетяна Романовська –  генеральний директор ДП МА Львів ім. Данила Галицького, зазначила, що незабаром відкриються нові рейси. У липні до львівського аеропорту прийде новий перевізник, але напрямки перельотів поки що залишають в секреті.  

Відбувся перший рейс за напрямом Берлін-Львів-Берлін авіакомпанії Wizz Air. Завантаження на 90% говорить про популярність цього напрямку: 167 пасажирів прилетіло з Берліна до Львова та 173 пасажири вирушили зі Львова до Берліна.

Деталі нового рейсу Wizz Air

О 13:45 літак прибув у Львів з 167 пасажирами на борту та відлетів зі 173 пасажирами у зворотному напрямку Львів-Берлін. Під час презентації першого рейсу відбулося фотографування повітряного судна спотерами, створили водяну арку та частували перших мандрівників святковим тортом. Розклад рейсів: двічі на тиждень — середа, неділя. Берлін (12:15) — Львів (13:50); Львів (14:20) — Берлін (16:00).

Тепер можна літати між Львовом та Берліном швидко, комфортно та недорого. Сьогодні прилетів перший літак прямого сполучення Львів-Берлін Wizz Air. Львів — відкритий для світу.

Наталія Бунда, в.о. заступника міського голови Львова з питань розвитку

Тетяна Романовська –  генеральний директор ДП «МА «Львів» ім. Данила Галицького», зазначила, що незабаром відкриються нові рейси. У липні до львівського аеропорту прийде новий перевізник, але напрямки перельотів поки що залишають в секреті.

 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: