Reklama

MAU vvela novi taryfy low-cost na vnutrišni i mižnarodni aviarejsy

Читати кирилицею
MAU vvela novi taryfy low-cost na vnutrišni i mižnarodni aviarejsy

Aviakompanija «Mižnarodni avialiniї Ukraїny» zaprovadžuje nyzku novyh taryfiv. Zminy stosujuťsja pereľotiv low-cost. Takož MAU značno znyzyla vartisť aviakvytkiv na vnutrišni j mižnarodni rejsy.

Ciny na pereľoty po Ukraїni

Kvytky low-cost ne možna bude povernuty abo obminjaty naviť zi štrafom. Bezkoštovno pasažyr zmože vzjaty tiľky ručnu poklažu vagoju do 7 kg. Minimaľna cina za perelit v mežah Ukraїny znyzyťsja do rivnja proїzdu v vagoni kupe i bude počynatysja vid 249 grn v odnu storonu. Bronjuvannja bude dostupnym za 10 misjaciv do vyľotu. Vartisť kvytka na litak zrostatyme za 8, 6 ta 4 misjaci do rejsu.

Vartisť mižnarodnyh aviaspolučeń vid MAU

Cina  na mižnarodnyh rejsah zaležatyme vid tryvalosti pereľotu ta daty bronjuvannja. Polit do 2 godyn koštuvatyme vid 587 grn, vid 2 do 3 godyn — vid 822 grn, vid 3 godyn i vyšče — vid 1087 grn. Vartisť kvytka takož zaležyť vid daty bronjuvannja.

Narazi novi taryfy low-cost dostupni na rejsy z lystopada 2017 roku. Dlja prykladu perelit v dvi storony z Kyjeva v Amsterdam v sični 2018 roku obijdeťsja za novym taryfom u 2074 grn, z Kyjeva do Vidnja — v 2075 grn, z Kyjeva do Paryža — v 3142 grn, z Kyjeva do Mjunhena — v 2340 grn.

Novi taryfy na danyj moment dostupni tiľky na sajti MAU.