Марк Гурман з Bloomberg поділився своєю традиційною колонкою Power On, у якій цього разу вирішив розповісти, що новою сферою для конкуренції Apple та Meta можуть стати гуманоїдні роботи.
Журналіст пише про те, що компанії уже зіткнулися на ринку гарнітур доповненої реальності і уже невдовзі конкуренція може розширитися.
Гурман відзначає, що з розвитком штучного інтелекту, який ми бачимо в останні роки роботи з наукової фантастики можуть стати реальністю.
Він уже неодноразово писав про те, що наступною фішкою Apple можуть стати роботи і наразі пише, що Meta у своїй Reality Labs заснувала новий підрозділ з гуманоїдних технологій і у цьому вона не одна.
Гурман відзначає, що Apple теж має власні дизайни щодо роботів, але також на відміну від Meta розглядає їх як частину власної екосистеми, де такі роботи мали б звʼязок з усіма іншими девайсами компанії.
Однак головною проблемою у цьому для Apple наразі є потреба наздогнати своїх конкурентів у розвитку власного ШІ від чого й залежить успіх своїх роботів.
Водночас Гурман додає, що тема конкуренції, поширення та виготовлення роботів ще доволі далека від конкретних розмов і реалізації і це більше концепт на майбутнє.
Щодо конкретніших новин, то журналіст пише, що Apple планує розширити можливості реклами у своїх застосунках та може додати її до своїх «Карт».
Кілька років тому співробітники Apple досліджували можливість інтеграції пошукової реклами у свій застосунок «Карти». Це працювало б подібно до Google Карт, де бізнес міг би платити Apple за те, щоб його ресторан чи заклад з'являвся вище в результатах пошуку.
Однак коли це може зʼявитися наразі невідомо і компанія все ще досліджує таку можливість.