TikTok спростував повідомлення про те, що Китай розглядає можливість продажу платформи Ілону Маску, щоб зберегти роботу сервісу в США.
Нагадаємо, раніше у США постановили прибрати застосунок з онлайн-магазинів до 19 січня 2025 року. Рішення про заборону застосунку на території країни прийняли після тривалих слухань ще у 2024 році.
Вчора, 13 січня, Bloomberg повідомило, що «китайські чиновники оцінюють потенційний варіант, який передбачає придбання Ілоном Маском американської частини TikTok». На думку журналістів, цей варіант роздивляються, що набуде чинності закон, що вимагатиме від материнської компанії ByteDance продати свою частку в TikTok або фактично заборонити додаток в США.
Натомість представник TikTok в коментарі для ЗМІ відповів лаконічно:
Не можна очікувати, що ми будемо коментувати чисту вигадку.
Ілон Маск на запит журналістів не відповів та не прокоментував чутки про придбання TikTok.
Нагадаємо, торік Конгрес США ухвалив закон про продаж або заборону TikTok, згодом закон підписав президент Байден. Причиною для заборони є стурбованість американських законодавців з приводу китайської власності TikTok. Припускають, що уряд КНР може використовувати застосунок для шпигунства за американцями або для поширення прокитайської пропаганди.
Раніше ми розповідали, що TikTok подав до суду на уряд США, щоб скасувати закон про заборону платформи.