Реклама

Машинний зір на сторожі кордону: київська компанія розробила програмне рішення для виявлення загроз на кордонах України 

Як повідомляють на сайті Compass Engineering, рішення відкриває нові можливості для ефективного контролю та забезпечення безпеки на кордоні.
Čytaty latynkoju
Машинний зір на сторожі кордону: київська компанія розробила програмне рішення для виявлення загроз на кордонах України 
  1. Головна
  2. Техно
  3. Машинний зір на сторожі кордону: київська компанія розробила програмне рішення для виявлення загроз на кордонах України 
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Як повідомляють на сайті Compass Engineering, рішення відкриває нові можливості для ефективного контролю та забезпечення безпеки на кордоні.

Повне впровадження системи дозволить аналізувати відеодані в реальному часі, розпізнавати різноманітні об’єкти, включаючи транспортні засоби та людей, які можуть бути потенційною загрозою, а також позиційно та геолокаційно фіксувати їх на великих дистанціях. Зараз з Держприкордонслужбою ведеться активна робота по її розгортанню для формування оперативної обізнаності.

Завдяки підтримці GIS-мап можливе відображення у real-time даних про місцезнаходження та позиціювання кожної прив’язаної камери, а також проведення поточного моніторингу ситуації та централізованого збору даних для комплексного аналізу.

“Ця система відкриває нові можливості для роботи та виконання визначених завдань, забезпечуючи важливими даними та аналітикою, які допомагають у кращому розумінні оперативної ситуації на кордоні та вчасному реагуванні на потенційні загрози”, – зазначає Начальник управління зв’язку та інформаційних систем Адміністрації Держприкордонслужби Микола Лущик. 

Основні функції та переваги такого рішення:

1. Автоматичне виявлення порушень та проведення аналізу — машинний зір дозволяє системі виявляти, наприклад, активність на певному відрізку кордону, що може свідчити про намагання проникнення чи інші порушення.

2. Інтеграція з іншими системами — передбачена сумісність з продуктами світових лідерів у напрямках безпеки та моніторингу, що забезпечує комплексний підхід до захисту  кордону.

3. Зменшення людського фактора — автоматизований процес аналізу даних допомагає зменшити вплив людського фактора та підвищити ефективність реагування на потенційні загрози.

Також слід зазначити, що у системі застосовані найсучасніші практики розробки, що постійно вдосконалюються, тому наразі це одна з найбільш перспективних українських розробок у цьому напрямку. 

 «Наша мета — створити продукт, який не лише виявляє потенційні загрози, але й передбачає їх розвиток, надаючи нашим прикордонникам необхідний інструментарій для ефективного реагування. Разом з цим, розуміючи різноманітність засобів ведення війни, ми постійно модернізуємо систему та впроваджуємо нові інтелектуальні алгоритми, які б дозволили зменшити людський фактор та спростити роботу прикордонників», – додає директор Compass Engineering Віталій Роздобутько.

Раніше розробники розповіли про впроваджені для Державної прикордонної служби рішення у вигляді інноваційних комплексів тепловізійного спостереження, а також мобільних систем моніторингу державного кордону.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...