Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та Мала академія наук України запускає набір на інноваційну програму UPSHIFT. Набір присвячений розвитку STEM-навичок серед молоді. Учасники у супроводі менторів знайдуть ефективні рішення проблем, які їх турбують у галузі науки, створять власний суспільно-корисний проєкт, використовуючи STEM-підхід, та отримають ресурси на його реалізацію.
STEM – це діяльність у напрямку S-Science (Наука), T-Technology (Технології), Е- Engineering (Інженерія), M-Maths (Математика).
UPSHIFT — це глобальна інноваційна програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яка реалізується у понад 40 країнах. Програма надає можливість підліткам та молоді пройти навчання за методологією Human Centered Design (людиноорієнтований дизайн), отримати менторську підтримку та ресурси, щоб перетворити свої ідеї на соціально важливі проєкти.
Що потрібно для участі у відборі?
- сформувати команду з 3-5 учасників/ць віком від 14 до 24 років;
- визначити контактну особу, яка буде вести комунікацію від імені команди;
- визначити та описати в анкеті проблему, що пов’язана з темою науки та технологій і турбує команду.
- Мати готове рішення або проєкт не потрібно. Важливо зосередитися саме на формулюванні проблеми та її негативних наслідках, які команда хоче подолати.
- заповнити анкету за посиланням: https://ee-eu.kobotoolbox.org/x/rmJxwvcP
Кінцевий термін подачі заявок: 28 лютого.
Більше дізнатися про програму та особливості національної хвилі можна буде під час онлайн-зустрічі 15 лютого о 17:00.
Щоб отримати посилання на зустріч, потрібно зареєструватися: https://forms.gle/DGNEDzWgDbpJXiUf8
Більше про програму UPSHIFT можна дізнатися на сторінках Інстаграм, Фейсбук та на офіційному сайті.
Національна хвиля програми UPSHIFT, присвячена підтримці науки, технологій та популяризації STEM-предметів, реалізується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) разом із ГО “Слов’янський культурний центр “Задзеркалля” та Малою академією наук України за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW.