Реклама

❗️ Як зробити профіль LinkedIn привабливим для рекрутера?

Čytaty latynkoju
❗️ Як зробити профіль LinkedIn привабливим для рекрутера?
  1. Головна
  2. Техно
  3. ❗️ Як зробити профіль LinkedIn привабливим для рекрутера?
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

LinkedIn  — соціальна мережа для пошуку і встановлення ділових контактів, в якій зареєстровано понад 860 млн користувачів. Серед них близько 4 млн — українці. І якщо ви досі не використовуєте мережу LinkedIn для кар’єрного розвитку, радимо скоріше це виправити.

Платформа LinkedIn вже багато років допомагає роботодавцям знаходити співробітників, а кандидатам — роботу. Проте кандидату необхідно якісно та чітко заповнити профіль, щоб привернути увагу рекрутерів. Як це зробити та на що обов’язково звернути увагу? Ділиться HR команда COSMOLOT.

Порада №1

Алгоритми LinkedIn часто змінюються, через що злітають певні налаштування. Секретність алгоритмів, на жаль, не дає можливості зрозуміти, за яким принципом формується список у відповідь на певний пошуковий запит. Тому радимо перевіряти свій профіль не рідше одного разу на три місяці та за потреби редагувати, вносити оновлені дані.

Перше враження.

Зовнішній вигляд вашого акаунту має значення. Обов’язково додайте актуальне фото. Пам’ятайте, що LinkedIn — не розважальна мережа, тож і фото має бути відповідним. Обкладинка теж має значення. Якщо ви вже маєте посаду в компанії чи просуваєте власний бізнес та шукаєте партнерів або клієнтів, картинка обкладинки може бути рекламним матеріалом з логотипом вашої компанії. Але якщо ви у пошуках вакансії, краще обрати нейтральне зображення, або ж взагалі його не використовувати.

Заповнювати профіль краще англійською. За міжнародними стандартами латиницею пишемо спочатку ім’я, потім прізвище.

Найголовніше — це заголовок. У ньому потрібно писати посаду, на яку ви розраховуєте. Це може стати ключовими словами, за якими вас знайдуть рекрутери. Обов’язково вкажіть свою предметну галузь. Посада, вказана, як Developer нічого не скаже рекрутеру. А, наприклад, Java Developer чи Android Developer збільшує шанси стати помітним для роботодавця.

Про себе

Можна почути думку, що рекрутер взагалі не читає профіль кандидата та знайомиться лише із загальною інформацією. Проте це не зовсім так. Рекрутер не читає профіль у випадку, якщо бачить, що у розділі про себе забагато непотрібної інформації. Рекрутеру потрібно знати, що саме шукає кандидат. Розділ “про себе” відповість на це питання, якщо ви:

  • Коротко та ясно опишете, що та у якій сфері шукаєте.
  • Перерахуєте найрезультативніші досягнення, якими пишаєтесь.
  • Обов’язково використаєте ключові слова. Це може бути сфера, посада, технології, інструменти. Таким чином, алгоритм вважатиме вас пріоритетним профілем за пошуком.

Досвід

Фокусуйтесь на своїй експертизі. Якщо про себе ви зазначили найуспішніші кейси, то тут важливо передати конкретний досвід в роках. Якщо це мова програмування, то пишемо яка та скільки часу ви працювали на ній. Якщо це менеджмент, то скільки років керували командою та якою кількістю співробітників.

Навички

Слово-запит рекрутера зчитується з цієї категорії. Тому важливо перерахувати всі ваші професійні якості. Підбирати навички можна з автоматичного списку, який пропонує система. Натискаєте кнопку Add a new skill, пишете в полі пошуку нову навичку, а система пропонує схожі. Час від часу переглядайте та видаляйте зайві. Якщо у вашій професії існує технологія, яку ви вважаєте не сучасною та застарілою, то видаляйте.

Активність

Перед тим як писати відгук на вакансію, зайдіть у свій профіль і переконайтеся, що раніше ви не писали неетичних коментарів, які суперечать суспільним нормам і цінностям компанії. Пам’ятайте, ваші коментарі та власні дописи яскраво демонструють і комунікативні навички та вашу експертизу. Тож не ставьтесь до цього легковажно. У розділі All activity буде вся ваша активність: коментарі та лайки до чужих постів, репости.

Досягнення

Тут для рекрутерів важливі іноземні мови. Цей розділ також потребує постійної перевірки через те, що налаштування можуть збиватися. З рівнями мов теж бувають складнощі. Одна чи дві мови будуть рідними, а решту ми вказуємо згідно з міжнародними стандартами. Простежте, щоб рівні мов у резюме й LN були однакові.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...