DevGAMM 2018 у Києві — як це було у перший день

Čytaty latynkoju
DevGAMM 2018 у Києві — як це було у перший день

Цей захід є найбільшим на теренах Східної Європи. Захід приймає Конгрес-холл «Космополіт» у 4-зірковому готелі Mercure. Учасники можуть почути та побачити 40+ доповідей у 4 залах та дізнатися більше про 70+ ігор.

Головні теми першого дня DevGAMM

Перша доповідь Лешека Щепанські (Guerrilla Games) про ранні етапи розробки Horizon Zero Dawn. Відеогра жанру Action/RPG, розроблена студією Guerrilla Games і видана Sony Interactive Entertainment 28 лютого 2017 року для PlayStation 4. Гравець керує дівчиною на ім’я Елой, котра живе в постапокаліптичному світі. Щоб вижити і просуватися сюжетом, Елой повинна полювати на місцевих роботів, що замінюють тварин, майструвати спорядження, боротися з ворожими племенами.

Під час розробки, ми грали різноманітні ігри, щоб зрозуміти, яким чином відкриватимуться нові скіли і як вони змінюватимуться. Також ми розглядали, як працюють діалоги, щоб дати гравцям можливість вибору подальшого розвитку подій. Ще одна важлива річ — інвентар. Ми робили акцент на те, як він вбудується у грі. Прототипи створювалися для всього, що розробники вважали необхідним, а в процесі вже покращували або прибирали. У тестах використовували моделі з гри Killzone.

Алекс Ничипорчик, CEO, tinyBuild розповів, як гра Hello Neighbor до релізу зібрала мільярди переглядів на YouTube, запустила мерч у всіх роздрібних магазинах США, і продалася в півмільйона копій у перший місяць. Це мультиплатформова відеогра в жанрі survival horror, розроблена студією Dynamic Pixels і видана компанією tinyBuild. Мета гри полягає в тому, щоб успішно пробратися до підвалу будинку свого сусіда, щоб дізнатися «жахливу таємницю» і розкрити всі секрети.  Штучний інтелект дозволяє сусідові виконувати такі дії, як установка пасток уздовж шляху, встановлення нових вікон замість розбитих тощо.

Ми несподівано для себе торкнулися покоління Minecraft. Це люди молодше 13 років, чого ми взагалі не очікували! Через це нам прийшлося «підкорегувати» частину контенту.

Джон Карнаж (Director of Strategic Partnerships, Twitch) розповідав, як виростити аудиторію на Twitch. Він розповів про мистецтво створення нетипового контенту для залучення нової аудиторії, при цьому задовольняючи потреби лояльних глядачів.

Джон Комс з tinyBuild розповів про управління дизайном, технічні проблеми розробки ігор для консолей і ПК. Джон пояснив різницю роботи з двома платформами, привів приклади і розповів про стратегії, які можуть привести розробників до успіху. Детальніше можна послухати у онлайн-стрімі з конференції: