fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Найбільша конференція game-індустрії повертається до Києва

Najbiľša konferencija game-industriї povertajeťsja do Kyjeva
Попередня конференція DevGAMM відбувалася у Києві 4 роки тому. Тепер вона повертається 1-2 лютого 2018 року. Цей захід є найбільшим на теренах Східної Європи та країн колишньої Співдружності. Цільова аудиторія — розробники та видавці комп’ютерних ігор
Poperednja konferencija DevGAMM vidbuvalasja u Kyjevi 4 roky tomu. Teper vona povertajeťsja 1-2 ljutogo 2018 roku. Cej zahid je najbiľšym na terenah Shidnoї Jevropy ta kraїn kolyšńoї Spivdružnosti. Ciľova audytorija — rozrobnyky ta vydavci komp’juternyh igor
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В лютому 2018 року 1 тис фахівців ігрової індустрії із 20 країн зберуться в рамках DevGAMM у Києві. Захід прийматиме Конгрес-холл Космополіт при 4-зірковому готелі Mercure. Що чекає на розробників та видавців ґейм-індустрії в українській столиці. Всі учасники зможуть почути та побачити 40+ доповідей у 4 залах та дізнатися більше про 70+ ігор. Провідні теми для обговорень: інді-розробка, гейм-дизайн, саунд-дизайн, арт та анімація, видавництво ігор та вибір платформи, технології та post-mortem успішних проектів. Серед компаній в рамках конференції будуть представлені: Twitch, Amazon, Unreal Engine, Big Fish Games, tinyBuild, Wargaming.net, Ubisoft, Gameloft та інші. Також під час конференції пройде виставка ігор DevGAMM Showcase. Під час її проведення можна буде продемонструвати власний проект упродовж усього дня та отримати відгуки від учасників та відвідувачів. Можливості для тих, хто хоче розвиватися в індустрії комп’ютерних ігор. Учасники DevGAMM також зможуть продемонструвати власні ігри та обмінятися контактами із видавцями під час 3-хвилинних зустрічей Speed Game Dating. Подати власний проект на розгляд експертів можна буде під час Game Lynch. А ті, хто завжди мріяв про роботу в ігровій індустрії, зможуть скористатися Стіною Вакансій. На ній представники провідних компаній розміщують свої оголошення із пропозиціями роботи. Також можна буде виграти цінні призи від спонсорів під час DevGAMM Квесту. Також під час конференції працюватиме автоматична система призначення зустрічей. А ще на учасників чекатимуть 3 вечірки у різних форматах із невимушеним спілкуванням. Як стати учасником DevGAMM Kyiv. Для тих, хто хоче стати учасником конференції у Києві, вже відкрито продаж квитків. Вартість за ранніми цінами — від $59. Повну програму заходів очікуйте на сайті DevGAMM Kyiv 2018. Раніше ми розповідали вам про відкриття у Києві музею комп’ютерів.
Реклама 👇 Замовити

В лютому 2018 року 1 тис фахівців ігрової індустрії із 20 країн зберуться в рамках DevGAMM у Києві. Захід прийматиме Конгрес-холл «Космополіт» при 4-зірковому готелі Mercure.

Що чекає на розробників та видавців ґейм-індустрії в українській столиці

Всі учасники зможуть почути та побачити 40+ доповідей у 4 залах та дізнатися більше про 70+ ігор. Провідні теми для обговорень:

  • інді-розробка, гейм-дизайн, саунд-дизайн, арт та анімація,
  • видавництво ігор та вибір платформи,
  • технології та post-mortem успішних проектів.

Серед компаній в рамках конференції будуть представлені:

  • Twitch, Amazon, Unreal Engine,
  • Big Fish Games, tinyBuild,
  • Wargaming.net, Ubisoft, Gameloft та інші.

Також під час конференції пройде виставка ігор DevGAMM Showcase. Під час її проведення можна буде продемонструвати власний проект упродовж усього дня та отримати відгуки від учасників та відвідувачів.

Найбільша конференція для розробників та видавців ігор повертається до Києва

Можливості для тих, хто хоче розвиватися в індустрії комп’ютерних ігор

Учасники DevGAMM також зможуть продемонструвати власні ігри та обмінятися контактами із видавцями під час 3-хвилинних зустрічей Speed Game Dating. Подати власний проект на розгляд експертів можна буде під час Game Lynch.

А ті, хто завжди мріяв про роботу в ігровій індустрії, зможуть скористатися Стіною Вакансій. На ній представники провідних компаній розміщують свої оголошення із пропозиціями роботи. Також можна буде виграти цінні призи від спонсорів під час DevGAMM Квесту. Також під час конференції працюватиме автоматична система призначення зустрічей. А ще на учасників чекатимуть 3 вечірки у різних форматах із невимушеним спілкуванням.

Як стати учасником DevGAMM Kyiv

Для тих, хто хоче стати учасником конференції у Києві, вже відкрито продаж квитків. Вартість за «ранніми» цінами — від $59. Повну програму заходів очікуйте на сайті DevGAMM Kyiv 2018.

Раніше ми розповідали вам про відкриття у КиєвіНайбільша конференція game-індустрії повертається до Києва 1У Києві відкрили музей комп’ютерів музею комп’ютерів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: