Реклама

3 найкращі програми 2024 року для створення ігор

Čytaty latynkoju
3 найкращі програми 2024 року для створення ігор
  1. Головна
  2. Суспільство
  3. 3 найкращі програми 2024 року для створення ігор
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Останніми роками ігри демонстрували чи не найшвидше зростання з-поміж різноманітних розваг. Вони неодноразово перевершували показники кіноіндустрії та музичної індустрії разом. У 2024 році дохід світового ігрового ринку оцінюється приблизно в 455 мільярдів доларів США, а от кінострічки та музика разом заробили лише 363,76 мільярда доларів США.

Розвиток технологій суттєво демократизував способи створення ігор, і тепер для створення ігрових шедеврів не потрібно бути генієм чи, навіть, знати мову програмування. Сьогодні є безліч недорогих і доступних програм для створення ігор, що дають змогу втілити ідею в ігрову реальність. Розглянемо найкращі програми для створення ігор 2024 року.

Ознаки доброго програмного забезпечення для створення ігор

Найкраще програмне забезпечення для створення ігор надає застосунки та фреймворки, що полегшують перетворення ідеї на реальні враження від гри на різних платформах. Ось 5 обов’язкових ознак доброго програмного забезпечення для створення ігор:

  • Зручний інтерфейс, у якому легко орієнтуватися як новачкам, так і професіоналам.
  • Набір для управління проєктами, що дає змогу ефективно керувати завданнями та організацією ігрових ресурсів, на кшталт розкадрування, звукових файлів, моделей персонажів тощо.
  • Різноманітні методи програмування — може використовуватися навіть тими, хто не знає мов програмування (на кшталт новачків), працює з різними мовами програмування та дає змогу працювати фахівцям із різними рівнями розвитку навичок програмування.
  • Комп’ютерна візуалізація (рендеринг) — двовимірні та тривимірні графічні ефекти, що підтримують інструменти коректури та створення блок-схем.
  • Мультиплатформне тестування та масштабування, що дають змогу адаптувати гру для різних платформ (мобільні пристрої, ПК та консолі).

Unity

У 2024 році Unity став чи не найпоширенішим програмним засобом створення ігор. Це програмне забезпечення ідеально підходить для розробників-початківців, які шукають безплатні рішення, але його платними особливостями легко користуються навіть знані фахівці цієї галузі. Unity підтримує крос-платформний доступ, що дає командам на різних платформах змогу легко співпрацювати. Цей рушій для створення ігор також пропонує чи не найширші можливості масштабування ігор на безліч платформ, на кшталт Android, iOS, Switch, Windows, Mac, PS4, Steam VR та Oculus Rift.

Unity надає розробникам силу-силенну цінних для UX дизайну інструментів та ресурсів. Але найбільше творці ігор цінують неймовірні можливості графічного рендерингу. Unity можуть використовувати навіть не програмісти, які воліють створювати прості двовимірні ігри, на кшталт онлайн-казино, представлених на Vegas Expert, або досвідчені кодувальники, які тяжіють до деталізованих ігор, на кшталт Hollow Knight.

Початківці можуть скористатися навчальним порталом Unity із більше як 750 годинами навчальних ресурсів, що охоплюють усі важливі аспекти створення ігор, та активною спільнотою творців ігор, готових поділитися своїм досвідом. Досвідчені ж розробники цінують Unity за підтримування кількох мов програмування, що дає змогу вибрати оптимальну модель створення гри. Коли гра вже створена, Unity дає змогу творцям відстежувати завантаження гри та її дохідність завдяки інформаційній панелі, що показує прогрес за кількома показниками в реальному часі.

Construct 3

Construct 3 — це зручна для початківців браузерна платформа для створення ігор, якою можна користуватися будь-де та з будь-якого пристрою без завантажування програмного забезпечення. Головне мати з’єднання з інтернетом, який дає різним командам змогу ефективно співпрацювати в режимі реального часу.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс Construct 3 для створення ігор за допомогою функцій перетягування також не вимагає навичок програмування — процес створення можна програмувати через візуальні сценарії. Розробникам-початківцям Construct 3 пропонує величезну бібліотеку готових моделей для створення простих двовимірних ігор, а досвідченим розробникам Construct 3 сподобається розумінням JavaScript.

Blender

Blender — це чи не найкраща на сьогодні безплатна програма для 3D-моделювання з відкритим вихідним кодом. Це програмне забезпечення пропонує розробникам ігор величезну кількість інструментів, функцій та плагінів для ігрового та графічного дизайну. Найпопулярнішими можливостями Blender є моделювання, композитинг, анімація, відстеження руху та рендеринг. 

Blender є чи не найшвидшим рушієм для створення ігор у реальному часі, адже він демонструє зміни у 3D-дизайні, щойно розробники їх роблять. Хоча Blender створює чудові 3D сцени для ігор, він також чудово працює і з 2D анімацією, тому його часто використовують не лише для тривимірних, а і для двовимірних продуктів.

За допомогою цієї програми можна створювати ігри для будь-якої платформи, адже вона пропонує крос-платформну сумісність та масштабування ігор на різні платформи (Blender сумісний із Windows, Linux та MacOS). Важливо зауважити, що Blender не підходить для розробників-початківців, оскільки його інтерфейс може бути дуже складним, а використання вимагає неабияких знань у сфері створення ігор.

А от для досвідчених розробників ігор ця програма пропонує велику активну спільноту користувачів, які допомагають усувати проблеми та розвивати ідеї.

Це 3 чудові програми для створення ігор. Але пам’ятайте і про власні конкретні потреби, коли обираєте платформу для свого наступного ігрового проєкту. Якщо програма має 5 наведених тут ознак доброго програмного забезпечення, то вона може стати ідеальним засобом створення ігор, який дасть вам змогу реалізувати ваші ідеї.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...