Стрімкий розвиток електронної комерції дозволяє підприємцям розширити аудиторію та збільшити прибуток. Щоб створити власну платформу для продажів, знадобиться розробка інтернет магазину. Сьогодні існують сотні платформ, які можна використовувати для запуску веб ресурсів для електронної торгівлі. Спеціалісти агентства «Червоний Хамелеон» підберуть CMS, яка найкраще відповідатиме потребам інтернет-магазину.
Що таке CMS та який у неї принцип роботи
Кожен власник інтернет-платформи знайомий з поняттям CMS. Термін Content Manager System перекладається як система керування контентом. Це спеціальна програма, яка дозволяє створювати, розміщувати, редагувати контент на сторінках віртуального магазину. В спільноті програмістів CMS ще називають движком сайту. Залежно від типу движка змінюються його функціональні можливості.
При вході в CMS користувач потрапляє на панель керування, за допомогою якої і можна вносити найрізноманітніші корективи в роботу платформи. Всередині цієї системи доступні готові дизайн-шаблони завдяки яким вдасться змінити стиль, кольори, графіку та текст. Конфігурації можуть відрізнятися в залежності від обраного шаблону. Крім цього, до CMS можна підключати різноманітні додаткові плагіни та модулі, які дозволять розширити функціональність інтернет-магазину.
Найпопулярніші CMS для створення сайтів електронної комерції
Щоб відкрити свій інтернет-магазин, потрібно обрати товар, продумати стратегію просування, налагодити контакти з логістичними компаніями. Більше про те, як скласти бізнес-план для інтернет магазину, можна дізнатися тут. Вибір платформи для інтернет-магазину залежить від потреб підприємця, бюджету, технічних навичок тощо.
Серед популярних платформ для інтернет-магазинів, можна виділити кілька CMS, які залишаються оптимальними для різних ситуацій:
- Shopify. Вважається однією з найпопулярніших і простих у використанні платформ для створення інтернет-магазинів. Вона має широкий вибір тем і додатків, що полегшують створення та управління магазином.
- Magento. Це потужна платформа для інтернет-магазинів, яка найкраще підходить для середніх і великих бізнесів. Вона має розширену функціональність, дозволяє налаштувати свій магазин практично на будь-які потреби.
- BigCommerce. Дана платформа також добре підходить для середніх і великих бізнесів. Вона має великий набір функцій, дозволяє швидко розпочати продажі в Інтернеті.
- OpenCart. Доволі бюджетний варіант для створення свого інтернет-магазину. Платформа належить до відкритих джерел і має широкий вибір розширень.
- PrestaShop. Ця безкоштовна платформа інтернет-магазину має добре розвинену спільноту користувачів і багато функцій для роботи з магазином.
Обираючи платформу, важливо враховувати свої потреби, можливості для масштабування, технічні знання та бюджет. Також слід розглядати можливості для інтеграції з платіжними системами, обробкою замовлень та іншими необхідними функціями для бізнесу. Читайте більше про те, як правильно розпланувати роботи по розробці сайту.