Реклама

Нейлонові зубні протези: плюси і мінуси

Čytaty latynkoju
Нейлонові зубні протези: плюси і мінуси
  1. Головна
  2. Суспільство
  3. Нейлонові зубні протези: плюси і мінуси
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Потроху інформація про гнучкі та естетичні нейлонові зубні протези поширюється не лише серед клієнтів протезистів, а й для широкого загалу потенційних пацієнтів. Самі ж фахівці рекомендують мостовидні протези (https://healthydent.ua/uk/uslugy/mostovydnyy-protez)  із нейлону у багатьох випадках.

Чим же зарекомендували себе нейлонові протези, і чи є в них значні мінуси? Розберемося разом просто зараз.

Переваги нейлонових протезів

На жаль, такий популярний й довговічний бугельний мостоподібний протез може підійти не всім. Причина – щільність конструкції, яку може не витримати «втомлена» тканина після пародонтиту або у пацієнтів поважного віку. Іноді вироби з металевим каркасом не підходять через алергію. Саме в таких випадках, а також у багатьох інших, актуальними стають нейлонові моделі.

Отже, які переваги має нейлоновий протез?

  1. Легкість. Така конструкція допомагає відчувати себе впевнено навіть у тих випадках, коли жоден інший протез не відчувається комфортним.
  2. Еластичність: під дією тепла в ротовій порожнині протез із нейлону стає м’якшим, ефективно та акуратно облягає ясна і мало відчувається в роті завдяки зручній посадці.
  3. Непомітність. Основа виробу імітує справжні людські ясна, ефективно до них прилягає і не виділяється на фоні посмішки. Якісні штучні зуби також дозволяють посміхатись упевнено та широко.
  4. Безпечність. Нейлон – нейтральний полімерний матеріал, що не вступає в жодні біохімічні реакції, а також не виділяє токсичних речовин. До того ж він зовсім не має запаху, тому підходить людям, чутливим до ароматів.
  5. Гіпоалергенність. Окрім того, що нейлон як інертний матеріал здатен викликати алергію лише в надзвичайних одиничних випадках, він також стає альтернативою іншим протезам. Наприклад, конструкціям із металевим каркасом, реакція на які проявляється у вигляді алергії досить часто.
  6. Доступна вартість такого протеза – додатковий стимул обрати саме його, і значно покращити якість свого життя.
  7. Термін служби – приблизно 5 років, за які ви настільки призвичаїтеся до зручної та легкої конструкції, що захочете замінити її включно на таку ж саму.

Для встановлення цього протезу немає потреби обточувати опорні зуби.

Мінуси нейлонових протезів

У такого чудового виробу є і недоліки, які варто враховувати. Часто вони є індивідуальними та суб’єктивними, і все ж, залишаються важливими:

  1. Нейлон не такий міцний, як метал, і швидше втрачає форму через свою еластичність. З цієї ж причини ж термін їхньої служби виявляється меншим за аналоги з металевим каркасом.
  2. Нейлонова конструкція кріпиться не так надійно, як металева, і може рухатись, наприклад, при пережовуванні в’язкої їжі.
  3. Протез не розрахований на значні навантаження. А отже, все, що ви будете їсти, краще різати та споживати повільніше (хоч набуття такої звички можна вважати за плюс).

Як можна побачити, недоліків у цього варіанту протезування набагато менше, ніж переваг. Та головне – особисті відчуття при носінні. Лише вони здатні підказати, чи нейлоновий протез – дійсно ваш ідеальний варіант. Цілком можливо, що так і станеться. Головне – піти на консультацію до протезиста і взятись, нарешті, за власне здоров’я.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...