В центрі представлено декілька десятків стендів і експонатів, з якими можна взаємодіяти: торкатися, бавитися і навіть нюхати. Останнє стосується запахів сміттєвих відходів.
Навчальний простір поділено на п’ять тематичних зал:

Медійна зала, де транслюють фільм про історію сміття;

Зала сміттєвого жаху, яка присвячена впливу сміття на навколишнє середовище, сьогоднішній ситуації з відходами у Хмельницькому, Україні та Європі;

Зала розумного поводження з відходами, з якої можна дізнатися: як і навіщо переробляти відходи, яке маркування має сміття і як його сортувати, куди здавати батарейки, ртутні лампочки й інші небезпечні відходи;

Компостувальня, де демонструється, як харчові відходи можна вдома перетворити у компост;

Зала сміттєпереробного комплексу, де можна побачити, як буде виглядати рекультивований полігон твердих побутових відходів.
Щодня у «Гуфі-центрі» планують проводити 4-5 екскурсій, аби змінити ставлення дітей і дорослих хмельничан до екології. Мета «Гуфі-центру»: донести до мешканців громади важливість правильного поводження з відходами.
«Гуфі-центр» створили за кошти з міського та обласного бюджетів і комунального підприємства «Спецкомунтранс». Його вартість сягає понад 3 мільйони гривень.
Центр працюватиме як у форматі турів для груп, так і для окремих відвідувачів.
Вхід у навчальний центр вільний (для груп за попередньою реєстрацією) за телефоном або через сторінки у соцмережах.
Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту: