Програма Innovating Justice Challenge 2019 сприяє створенню та розвитку проєктів у сфері права, які полегшують життя громадян та сприяють співпраці між ІТ, громадським та державним сектором.
✅ Про успіхи конкурсу
За попередні роки 10 команд, учасників Innovating Justice Challenge від HiiL Justice Accelerator з України, отримали гранти на загальну суму €140 тисяч.
П’ять команд їздили на Justice Entrepreneurship School в Гаазі та представляли свої проєкти на Innovating Justice Forum. Cеред відомих випускників програми AXDRAFT, OpenDatabot, Cуд на долоні та Patentbot.
⚖️ Що дасть програма
10 команд пройдуть регіональну інкубаційну програму, яка триватиме шість тижнів, на базі 1991 Open Data Incubator. Проєкти, чиї рішення можуть бути корисні для органів в сфері юстиції і судової гілки влади, отримають підтримку від експертів Міністерства юстиції України.
Після завершення програми команди представлять свої проєкти громадськості. Найкраща інновація має шанс пройти тижневий курс навчання в Гаазі, грант на розвиток свого продукту, а також доступ до мережі наставників і потенційне фінансування в майбутньому.
❓ Які проєкти приймаються
Брати участь у конкурсі можуть стартапи, юристи, підприємці та представники юридичних компаній, які прагнуть творити новий сучасний підхід до правових інновацій.
✅ Критерії відбору
- дотичність інновації до тематики конкурсу
- життєздатність бізнес-моделі
- можливість масштабування
- здатність проекту створювати соціальний вплив
- унікальність проєкту
- мотивованість команди
⏰ Як податися
Для подачі на конкурс необхідно заповнити заявку англійською мовою на сайті програми до 15 серпня 2019.
Регіональна інкубаційна програма для фіналістів – 24 серпня-30 вересня 2019
Фінал проєкту, визначення переможців – жовтень 2019.
Читайте також про Україну і 5 глобальних трендів — спікери Ideas Festival? Україна і 5 глобальних трендів — спікери Ideas Festival про те, як нам жити в новому світі про те, як нам жити в новому світі