Перебуваєте в пошуках нових знань, аби ваш бізнес розвивався? Зверніть увагу на наступні заходи:
Запрошуємо вас взяти участь у одноденному пітч-тренінгу, який проводитиме міжнародний експерт та Президент Seed Forum Global Steinar Hoel Korsmo. Ви матимете можливість: дізнатися, що цікавить іноземних інвесторів та змушує їх інвестувати в стартапи; вдосконалити навики пітчу; створити ідеальну презентацію свого проекту; оволодіти стратегіями успішного ведення переговорів з потенційними інвесторами; навчитися зберігати першість в обраній ніші. Мова заходу — англійська.
Світ змінюється так швидко, що вже існують виробництва, в яких не залучена жодна людина. Автоматизація завойовує світ, люди втрачають роботу, а деякі професії починають взагалі зникати. І далі буде. А зараз ось так: хочеш звернутися в сапорт? Поспілкуйся з ботом. Але чи замінять боти юристів та як далеко автоматизація може зайти в юриспруденції? Ці питання розглянемо на лекції Нестора Дубневича у 1991 Civic Tech Center.
Чи достатньо для успіху бізнесу знайти вдалу нішу ? Ні. Бо успіх у бізнесі — це купа роботи, вміння вчитися на помилках (і своїх також), ну і, звичайно, трішки везіння та сталева нервова система. Про це, а також про фактори успіху, помилки, пошук бізнес-моделей та спільної мови з клієнтом поговоримо з Sergiy Nozdrachov — підприємцем та інвестором з понад 15-річним досвідом.
Червона Tesla та манекен у скафандрі, виведені на орбіту ракетою Falcon Heavy місяць тому, не просто політ у космос. Вперше з початку космічної ери надважку ракету побудували у приватній компанії, а людство наблизилося до мрії про політ на Марс. Як вплине ця подія на розвиток глобальної економки в цілому? Можливо, ми спостерігаємо народження нової економічної моделі, коли держава буде повністю «витіснена» приватним бізнесом з усіх традиційних монополій? На зустрічі у форматі public talk за допомогою наших спікерів — економічного радника 3-х президентів та відомого IT-підприємця, спробуємо відповісти на ці та інші актуальні питання.
4 цікавих події для тих, хто не уявляє свого життя без технологій:
Що таке тестування і як в нього «увійти»? На івенті ви отримаєте відповіді на всі ваші запитання про тестування! Цей захід для тих, хто: планує поміняти роботу і ще не знає яку саме сферу вибрати, хоче змінити роботу і бачить своє майбутнє в тестуванні, цікавиться QA і хоче дізнатися докладніше про цю професію.
Tech Hangout — спільнота, організована інженерами компанії Innovecs з метою обміну знаннями та досвідом у різних сферах IT-індустрії. На заході ви почуєте 4 доповіді від провідних експертів. Андрій Лазарев, Senior Front End Developer, виступить з темою «Підходи і технології в React Redux». Георгій Шевцов: «Redux vs RxJS vs Mobx в зв’язці з React». Також своїм досвідом поділиться Ігор Качура, Front-end / Mobile Developer, Software Engineer в Innovecs. А Тимофій Лавринюк розповість «Як створити свій проект і не зійти з розуму».
Багатьом видається, що наявність блискучої ідеї гарантує гордий статус CEO & Founder компанії масштабу Facebook, Tesla чи Amazon. Новинні агенції повідомляють, що лише в Китаї щодня з’являється до 12 тисяч стартапів. Водночас, не менш промовистою є і статистика закриття нових бізнесів. Втім, просування інновацій ніколи не було легкою справою і багато з тих винаходів, без яких ми не мислимо сучасного життя, роками шукали своїх інвесторів. Відтак на події на прикладі історичних кейсів будемо говорити про те, як винаходи ставали успішними комерційними проектами.
На лекції ви дізнаєтеся: про взаємодію технічних команд і компанії; як інженерам знайти свій технічний рай, або «Технічні таланти, вам сюди!»; що відчувають інженери, коли працюють спільно? що потрібно зробити, щоб вони не говорили про «… в іншому місці …» як спiвставити цілі компанії і особисті цілі учасників інженерних команд? чим кориснi конфлікти і чому вони потрібні; як виглядає організація, в якій «технарі» самовіддано роблять все для загального успіху; довготривалі вигоди для організації: чого це коштує? Про спікера: Рижих Денис — керівник ІТ-проектів різних напрямків і в різних компаніях з 2006 р. Scrum Master / Project Manager в компанії Luxoft.
Для тих, кому цікава урбаністична тематика, ми підшукали наступні івенти у столиці:
Цієї весни «Культурний Проект» та «Дитяча архітектурна школа» запрошують до незвичайної пригоди: розібратись з архітектурою модернізму та подумати: навіщо це Києву? Упродовж 6 днів діти відчують себе архітекторами та архітекторками: ми будемо знайомитись з основними поняттями, приборкувати масштаб, креслити та вигадувати, перетворювати середовище та моделювати власний архітектурний проект.
Спікери: Себастьєн Ґобер, співавтор «У пошуках Леніна» — французький незалежний журналіст, мандрівник і письменник. Олександр Михед — письменник і куратор мистецьких проектів, зокрема напрямку «Міфологема» проекту «Метамісто: Схід». Світлана Шимко — незалежна кінорежисерка, що має міжнародний магістерський ступінь з режисури документального кіно від DocNomads. Мирослава Хартмонд — кураторка, письменниця і дослідниця українського походження. Директорка галереї «Triptych: Global Arts Workshop» у Києві.
І ще 4 події, котрі додадуть креативних барв у наступні 7 днів вашого життя:
Цей захід — для справжніх кар’єристів. Незалежно від того працюють вони в компанії чи на себе, справжні кар’єристи завжди думають, яка їх наступна ціль, наступний рівень. І шукають можливості на цей рівень перейти. Нова арена пошуку — соціальні мережі. Як використовувати їх для пошуку роботи? Як просувати себе в соціальних медіа як фрілансера? Поговоримо про це на зустрічі.
На лекції ви дізнаєтесь про застосування техніки фотобаша для розробки концептів, отримаєте загальне уявлення про цей спосіб коллажирования і ознайомитеся з практичними прийомами. А ще ми обговоримо плюси і мінуси фотобаша, ознайомимося зі змішаними техніками і методами використання VR і 3D програм при розробці концепт-арту. Лекція розрахована на художників, які мають базові знання та навички малюнка на папері або в CG, які цікавляться вивченням нових методів створення концепт-артов.
На вас чекає не просто майстер-клас, а детальна авторська методика від Ніни Левчук. Ви отримаєте багато теорії і практичних порад. Під час тренінгу отримаєте відповіді на актуальні питання: як персональний бренд допомагає просувати власний бізнес або будувати кар’єру в корпорації? Яким чином розробити стратегію для створення свого персонального бренду? За допомогою яких інструментів і каналів потрібно вибудовувати комунікацію?
Давно хотіли більше дізнатися про культуру Туреччини? На заході ви отримаєте таку унікальну можливість. Під час зустрічі зможете з головою поринути у захоплюючу атмосферу турецької культури, почути декілька порад досвідчених мандрівників, які відвідали цю країну та просто весело провести час. Буде цікаво та весело! Слідкуйте за сторінкою івенту у Facebook, аби дізнатися деталі.