Наступного тижня радимо вам відвідати такі події у сфері бізнесу:
На заході виступлять чотири спікери, кожен з яких розкриє свою тему і поділиться лайфхаками ефективного просування в соціальних мережах. Ви отримаєте безліч нових ідей для свого бізнесу за 2,5 години. Серед тем івенту заявлено такі: лідогенерація в SM, залучення великих B2B клієнтів за допомогою LinkedIn та інші.
Civic Tech — це колаборація підприємств, громадських організацій, держави та волонтерів, створена з метою вирішувати громадські проблеми. Про що говоритимуть на зустрічі: типи та форми civic-tech у бізнесі; які проекти є самоокупнмими та чому; моделі монетизаціі проектів; відкриті можливості на ринку Украіни; іноземний досвід побудови монетизаціі civic-tech.
«11 друзів проектного менеджменту» — безкоштовний майстер-клас, спікером якого виступає CEO Pro Business Center Олексій Кошелєв. На тригодинному заході ви дізнаєтеся більше про алгоритм покрокових дій при побудові власного проекту. Кількість місць обмежена, тому обов’язкова попередня реєстрація.
На різних етапах існування бізнесу community вирішує різні завдання. Для стартапів це успішний запуск краудфандингових кампаній, для малого або середнього бізнесу — підвищення лояльності до бренду і збільшення продажів. Спікерка Юля Боюн розповість, як і навіщо будувати community, а також як нею керувати, щоб досягти поставлених бізнес-цілей.
Для тих, кому небайдужі технологічні івенти, ми підшукали наступне:
Все, що було у Вегасі, не залишається у Вегасі, а обговорюється на зустрічі з організаторами українського павільйону та стартапами, що представляли Україну на виставці CES 2018. Consumer Electronics Show — найбільший у світі захід, де технологічні компанії хизуються інвесторам та один одному своїми новітніми розробками. Щоб почути про CES 2018 із перших уст, потрібно зареєструватися за посиланням.
Про спікера: Назарій Газдун — the Co-Owner & CTO of Geniusee. Займається технічним консалтингом, контролем процесу розробки, розвитком культури іновацій, впровадженням передових технологій та інструментів для рішень, які компанія надає клієнтам. Основна мета події — показати на реальних кейсах, як правильно вибрати інструменти та практики, щоб зробити розробку проектів максимально якісною та передбачуваною.
Після 4-річної перерви, у Києві знову відбудеться найбільша конференція в СНД для розробників і видавців ігор DevGAMM Kyiv 2018. На учасників чекає: понад 40 доповідей у 4 залах і 70+ ігор. Будуть розкриті такі теми, як інді-розробка, гейм-дизайн, Unity і Unreal Engine, саунд-дизайн, арт і анімація, видання і платформи, технології, постмортеми успішних проектів і багато іншого.
Основні теми події: чи потрібно банкам змінюватись і в якому напрямку; на яких технологіях необхідно сконцетруватись; як IT-компанії стати партнером банку та які можливі формати співпраці; які IT-рішення потрібні банкам; як знайти спільну мову банкам та технологічним компаніям. Очікується понад 100 учасників заходу, серед яких власники та топ-менеджери провідних банків, фінтехкомпаній, платіжних систем та інших фінансових установ.
Події для урбаністів і урбаністок Києва та всіх, кому небайдужий міський простір:
Вперше в Україні виступає свіжий фрукт, який покаже свій божевільний досвід подорожей і розповість, як зробити так само. Дмитро Іуанов — інженер за освітою й естет у душі. У перервах між офісом і лабораторією він ночував на дахах хмарочосів Дубая і Великих китайських мурах, сплавлявся на плотах до казанських кремлів, жив з індійськими брахманами, бомжами Майамі та мільйонерами Нового Орлеана.
На події обговорюватимуть партисипацію, виклики та загрози, поділяться досвідом у проектах та познайомляться для майбутньої співпраці. Формат зустрічі: презентація проекту «Моє соцмісто», розповідь про виклики та шляхи партисипації (лайфхаки); неформальне обговорення партисипації за чаєм та обмін досвідом/думками/запитами.
Кожна відібрана команда презентуватиме власний проект, який потенційно може стати частиною міської інфраструктури. Буде відібрано 10 проектів, які потраплять до двомісячної безкоштовної акселераційної програми та матимуть шанс реалізувати свою розробку у місті. Реєстраія на захід за тел.: + 380 (63) 145-87-35.
Про спікера: Дмитро Макагон займається проектуванням конструкцій будівель і споруд в Buro-o та є координатором вело школи по безпеки руху в Асоціація велосипедистів Києва. На заході Дмитро розповість про таке: чому в нас так мало сучасної архітектури, відсутні сміливі проекти з конструктивної точки зору, та що робити з тією інфраструктурою, що вже є, і якою вона має бути. Обов’язково заздалегідь зареєструватися.
І наостанок декілька заходів, які додадуть вашому життю креативних барв:
Андрій Турцевич — фотограф, художник, підприємець, творець інформаційного ресурсу «atDigit цифрові медіа технології», присвяченого візуальним технологіям, дворазовий переможець Dpreview Challenge. Серед його робіт ви зустрінете кадри унікальних місць планети. 20-річний досвід журналістської роботи і професійного заняття фотографією він виклав у книзі «100 прийомів креативної фотографії», яку також уже можна побачити в Київській Школі Фотографії.
Про спікерку: Соломія Шваб — засновниця бюро креативних послуг Blevogue, арт-директор, стиліст, колажистка з чотирирічним досвідом роботи. Цей воркшоп для тих, хто хоче освоїти мистецтво колажування і навчитися його продавати. Дві вимоги до учасника — наявність комп’ютера із встановленим програмним забезпеченням (Photoshop) і бажання вчитися.
На зустрічі ви дізнаєтеся все про кроки створення заходу. З чого почати організацію, як упакувати, як продати квитки, налагодити роботу з підрядниками, отримати хороші відгуки учасників і уникнути стресу і хаосу перед початком події.
Про спікера: Дмитро Андрєєв — засновник Moon Studio production. За п’ять років роботи зі студією співпрацювали такі бренди як Chanel, Pal Zileri, Dior, BMW, ISAIA, IQOS, Klitschko Foundation, Gara та інші. Протягом заходу Дмитро розповість про те, що таке сучасний продакшн, і які вони бувають у нас на ринку; які питання вони вирішують, як вони це роблять, як працювати з продакшном та багато іншого.