Бізнес-заходів наступного тижня не надто багато, та ми відшукали для вас такі:
Хочете дізнатися про можливості криптовалютного краудфандингу для своєї компанії? Плануєте вихід на ІСО й не знаєш, з чого почати? На UNIT.Smart Morning фаундери компанії Hacken, яка нещодавно закрила ICO на позначці $4 млн, із власного досвіду розкажуть: про головні тренди криптоіндустрії та прогнози розвитку блокчейн-технологій; як працює механізм криптовалютного краудфандингу та інше.
Kickstarter зарекомендував себе як платформа, яка надає підприємцям більше можливостей для початку випуску своїх продуктів без боргів і почати продажі до того як шукати інвесторів. А чи дійсно легко на цій платформі підняти гроші? На мітапі #8 ті, хто провели успішні кампанії на Kickstarter, поділяться власним досвідом досягнень і невдач.
Любителям технологій радимо не пропустити наступні події:
Піца та код з @Trimm на IDAP — це щомісячна зустріч для розробників iOS. Тут говорять про нововведення Apple, діляться досвідом і сміються над невдачами. Запрошуються всі від недосвідчених юніорів до впевнених старших фахівців. За що відповідає організатор: дивовижні дискусії, смачна піці та газовані напої. Що взяти із собою: ноутбук. Приходьте й запрошуйте друзів!
Зустріч присвячена Data Science у форматі leancoffee. Цей формат передбачає формування тем для спілкування на початку зустрічі. Мінімальні вимоги: закінчення одного з онлайн курсів по Data Science (є на edx, coursera і ще багато де), бажано, але не обов’язково участь у змаганнях типу Kaggle. Без цього, мабуть, буде не дуже цікаво.
Для тих, хто полюбляє урбаністичну тематику, теж є кілька заходів:
З нагоди святкування 25 річниці встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною 2017 рік оголошено «Роком Японії в Україні». Як урочисте завершення «Року Японії в Україні» 22 грудня планується 3Д-відеомаппінг Шоу, на Софійській площі. Поєднання японської та української культур — основний мотив відео, яке буде продемонстровано киянам та гостям столиці. Приходьте, буде яскраво!
Європейські міські ринки пережили появу перших магазинів в 15 столітті, містобудівну політику 19 століття й бум торгових центрів 20 століття. І сьогодні, у століття технологій, інтернет-торгівлі та соціальних мереж, залишаються актуальними. У чому ж причини їх існування й конкурентоспроможності? Чому на тлі глобальних процесів ця тема все більше цікава? На ці та інші питання відповість Аліна Георгіївська — архітекторка, урбаністка із Самари.
Креативним персонам трохи креативних заходів на тиждень:
Максим Балтер — засновник Báchoo Design Studio, фріланс режисер і продюсер. У відеопродакшні працює вже 8 років. Реалізував понад 200 проектів. Його лекція буде корисна для власників бізнесу, маркетологів, працівників рекламних агенств, а також для всіх людей, пов’язаних із відеопродакшном.
Олег Завгородній — 5 років у журналістиці, 8 років у рекламі, 7 з них — у креативному агентстві TABASCO. «Якщо Тамара Василівна в далекому 8 класі поставила вам «11» за твір «Як я провів літо», це ще не означає, що ви — успішний копірайтер. Та якщо ваш опус сподобався Тамарі Василівні — значить, шанси все-таки є. А щоби їх підвищити, я розповім, чим займається копірайтер у сучасному креативному бізнесі і як може далі розвиватися його кар’єра».