Проєкт створений у співпраці MEGOGO Audio й дизайн-директора Spiilka design büro та арт-директора медіасервісу MEGOGO Володимира Смирнова. «Історії українського дизайну» виходять за підтримки ювелірного дому SOVA.
Всі теми, які ми висвітлюємо в подкасті, так чи інакше стосуються українського дизайну та еволюції української ідентичності в дизайні. Дуже цікаво, коли ти можеш провести уявну лінію від козацького бароко до сучасної «Дії» та дослідити масштабні українські проєкти, наприклад, гру «Козаки», яка вразила мене ще в дитинстві
Володимир Смирнов
Володимир Смирнов. Photo by @anet.bond
Серед тем: українська гельветика та продуктовий дизайн, військова айдентика та гра «Козаки», найбільший літак у світі – «Мрія» та дизайн ювелірних виробів. Також на слухачів чекатимуть історії життя та праць видатних діячів – Василя Кричевського, Георгія Нарбута й Володимира Побєдіна.
У Володі є суперсила — розповідати захопливі історії про дизайн, пояснюючи ними світ, у якому ми живемо. Зосередитися на українському дизайні у цьому проєкті було органічним рішенням, бо на пошук звʼязків традиційного і сучасного є запит у нас самих. Я впевнена, що слухачі теж знайдуть для себе багато цікавого. Ми підготували цілий сезон оповідок про продуктовий, графічний, мілітарний дизайн і навіть про виробництво й тонкощі дизайну ювелірних прикрас. Команда подбала також про те, щоб формат кожного епізоду так чи інакше вирізнявся. Сподіваюся, що «Історії українського дизайну» стануть однією з цеглинок у промоції знань про речі, які нас оточують, і людей, котрі їх створюють
Юлія Білоус, продюсерка MEGOGO Audio
Послухати подкаст «Історії дизайну» можна абсолютно безкоштовно у мобільному додатку MEGOGO у розділі «Аудіо» на смартфонах на базі iOS та Android і в автомобілях з аудіосистемою Android Auto та Apple CarPlay. Проєкт також буде доступний на інших популярних подкаст-платформах.
Нагадаємо, MEGOGO активно розвиває напрямок «Аудіо» та займається дистрибуцією і власним виробництвом аудіокнижок українською мовою, подкастів, аудіосеріалів та інших аудіопроєктів. Серед останніх: аудіосеріал “Опір”, серіал “Літо в Антарктиді” та аудіокнижки «За лаштунками війни», «З любов’ю — тато!», «77 днів лютого» тощо.