⚙️ Промислове виробництво в Україні за рік зросло на 4,4%

Čytaty latynkoju
⚙️ Промислове виробництво в Україні за рік зросло на 4,4%

В Україні промислове виробництво прискорює своє зростання вже другий поспіль місяць.

Про це свідчать дані Державної служби статистики.

промислове виробництво

⚙️ Як змінювалися показники

У квітні промислове виробництво української держави в порівнянні з аналогічним місяцем минулого року зросло у своїх обсягах на 5,2%. З корекцією на ефект календарних днів промвиробництво у квітні-2019 до квітня-2018 зросло на 4,4%.

промислове виробництво

⚙️ Індивідуальні індекси

Згідно з даними відомства, у квітні-2019 до квітня-2018 зростання становило: у переробній промисловості – 7,4%; у добувній промисловості і розробці кар’єрів – 2,7%; у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря – 0,3%.

За 2018 рік переробна промисловість зросла на 0,2%, добувна промисловість та розроблення кар’єрів – на 2,1%, постачання електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря – на 2,8%.

промислове виробництво

⚙️ Що таке індекс промислової продукції

Це відносний показник, який характеризує зміну маси вироблених матеріальних благ у поточному періоді у порівнянні з базисним.

Індивідуальні відображають зміну випуску одного продукту. Загальні показують, у скільки разів збільшилась вартість всієї продукції в результаті зміни тільки її фізичного обсягу при виключенні впливу динаміки цін.

Читайте також про те, що Україна на третьому місці за інвестиціями? Україна на третьому місці за інвестиціями до ВВП серед країн, що розвиваються до ВВП серед країн, що розвиваються.