Chasopys відкриє коворкінг у Варшаві спільно з rent24

Čytaty latynkoju
Chasopys відкриє коворкінг у Варшаві спільно з rent24

Chasopys Europe by rent24 – спільне підприємство Часопису, одного із перших та найбільш відомих коворкінгових бізнесів в Україні та rent24, великого міжнародного провайдера коворкінгових та колівінгових послуг.

rent24 і Часопис створили спільне підприємство для регіонального розширення в Центрально-Східній Європі наприкінці 2019 року.

Chasopys

Компанія Cushman & Wakefield виступила у ролі медіатора угоди.

Колишня фабрика Norblin – це модернізований історичний об’єкт, який відповідає концепціям rent24. Там поєднується старе та нове у динамічному інноваційному просторі.

Поєднання дозвілля, послуг роздрібної торгівлі та культури, а також екологічних підходів для реалізації комплексу, забезпечать задоволення очікувань клієнтів.

Після семирічного досвіду в коворкінговому секторі в Україні ми знаємо, що справжній довгостроковий успіх залежить від роботи з проектами та командами, які розуміють цінність спільноти та інноваційної системи підтримки. Саме тому для нашого першого проекту у Польщі ми обрали Capital Park Group і колишню фабрику Norblin

Руслан Кавацюк, CEO Chasopys Europe by rent24
Читайте також: Альона Калібаба, CEO «Часопис» — про соціальне підприємництво в Україні та світі

Колишній завод є одним з декількох місць, які будуть додані до портфоліо польських локацій у 2019 році.

Протягом наступних двох років спільне підприємство Chasopys Europe by rent24 планує посилити свою присутність на існуючих ринках, додаючи нові місця в ключових країнах.

Нагадаємо, в Україні Часопис нараховуєКреативний простір «Часопис» — спогади причетних до 5-річчя 5 локацій. Це спільнота креативних, коворкінгових та освітніх просторів, а також навчальні програми для підприємців, розробників, самозайнятих фахівців.