Автори
Над проектом Cocoonap працює команда з 14 осіб. Більша частина знаходиться в Дніпрі, інші – в Сіетлі. Українська частина команди – це творча група «Артмісто», художники, інженери, музиканти, дизайнери, програмісти, фахівці з логістики.
Суть проекту
Ідея Cocoonap виникла після відвідування Burning Man, розповів Ain.ua керівник проекту Володимир Недогода. Це майже триметрова інсталяція з дерева і світлодіодів, яка отримала назву з двох слів: Cocoon (кокон) і Nap (дрімота). Вона буде поступово трансформуватися: кокон буде розкриватися, показуючи фігури.
Як створюють
Над проектом команда працює вже майже рік, основна частина збирається в Україні і потім вже відправляється в США, де її доопрацюють і доставлять в Black Rock City (місце проведення фестивалю).
Сам кокон також покривають візерункові наскрізні трафарети: світло, проходячи крізь них, буде проектувати картинки на поверхню пустелі.
Інсталяція буде інтерактивною: за допомогою спеціального контролера кожен охочий зможе змінювати мелодію під час представлення.
Вартість
Бюджет проекту складає $14,5 тисяч. Наразі команда проводить краудфандингову кампанію на GoFundMe, з метою дозбирати $7 тисяч.
Burning Man – восьмиденний захід, який стартує щорічно у серпні у пустелі Black Rock, штат Невада. На території фестивалю встановлюють інсталяції, а на закритті більшість скульптур спалюють їхні власники.