Uklon відмовиться від «ланосів» та «євроблях» із 2019 року

Čytaty latynkoju
Uklon відмовиться від «ланосів» та «євроблях» із 2019 року

У розмові із журналістом «ЛІГА.Бізнес» топ-менеджер Uklon заявив про те, що нові Lanos, Matiz, Nexia припинили підключати до сервісу із осені 2017 року. У січні 2019-го усі «ланоси» будуть відключені від системи.

Чим викликане рішення Uklon

За словами Сергія Смуся, буде виконане ранжування за марками автомобілів. Ринок автівок складний, а дорогі автівки в Україні доступні не усім. ДО вересня 2018 року усі автомобілі сервіси перевіряли фізично. Згодом запустили віддалений набір нових авто для обслуговування пасажирів. Середньостатистичний водій сервісу, котрий відповідає критеріям компанії, заробляє 10-15 тис грн, маючи по 7-10 замовлень протягом 20 днів на місяць.

Квартал тому в Uklon було 8% «євроблях». Тепер після 6 місяців пільгового розмитнення топ-менеджер сподівається, що українці надалі не завозитимуть подібні авто нерозмитненими. Після завершення періоду пільгового розмитнення компанія також відмовиться й від цих машин.

Раніше ми повідомлялиРада ухвалила 2 закони про «євробляхи» про ухвалення одразу 2 законопроектів щодо пільгового порядку розмитненняЯк законно розмитнити «євробляху»: інструкція від держави та постановки на облік в Україні автомашин із реєстрацією в країнах Європейського Союзу.