Реклама

McDonald’s запускає сервіс доставки їжі McDelivery

Čytaty latynkoju
McDonald’s запускає сервіс доставки їжі McDelivery

За рахунок цієї співпраці МcDonald’s може бути присутнім в будь-якому місці, де побажає клієнт. У додатку Glovo вже з’явилася окремо іконка МcDonald’s щодо доставки їжі. Зараз вона поки що неактивна.

Що відомо про співпрацю

Glovo вийшов на ринок України на початку жовтня 2018 року і поки працює тільки в Києві. McDonald’s в Україні об’єднує 86 ресторанів, з них 13 діє в Києві. Мережа закладів також працює з Glovo щодо доставки на ринку Італії.

Нагадаємо, що McDonald’s раніше відкривMcDonald’s відкрив в Україні ресторан з сонячними панелями у Києві ресторан із сонячними панелями. Новий ресторан почав роботу на початку жовтня 2018-го на території автозаправного комплексу KLO на Софіївській Борщагівці. Новий заклад став восьмим в Україні, реалізованим в форматі «Досвід майбутнього». Як повідомив генеральний директор компанії McDonald’s в Україні Гжегож Хмелярський, реалізували цей проект в рамках глобальної програми «Масштаб задля добра». Один з її напрямків – створення енергоефективних ресторанів та запровадження інноваційних рішень. Ще одним нововведенням стало відкриття McDonald’s поруч з автозаправним комплексом. Такий формат ресторану користується популярністю серед відвідувачів у багатьох країнах завдяки зручності такого формату закладів для відвідувачів.

Що стосується конкурентів, то раніше стало відомоUberEats почав тестувати сервіс в Києві про підготовку до запуску UberEats в Україні.