Уряд ухвалив Дорожню карту відкритих даних

Čytaty latynkoju
Уряд ухвалив Дорожню карту відкритих даних

Дорожня карта – це комплексний план дій Уряду стосовно розвитку сфери відкритих даних. Як повідомляється, це вже третя Дорожня карта відкритих даних, яку приймають в Україні.

Що про це відомо

Першу Дорожню карту уклали 2016 року, коли ця сфера тільки почала розвиватися в нашій країні. Друга  була прийнята 2017 року, після того як Україна приєдналася до Хартії відкритих даних і втілювала основні принципи цього документу.

«Третя Дорожня карта відкритих даних є відображенням сталого розвитку цієї сфери. Її норми більш конкретизовані. Під час її підготовки були проведені обговорення з громадськими організаціями, що працюють із відкритими даними, та враховані думки експертів», — йдеться в повідомленні.

Дорожня карта e-data підготовлена у співпраці Державного агентства з питань електронного урядування України та проекту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах». Пізніше мають опублікувати сам текст Дорожньої карти.

Нагадаємо, раніше ми розповідалиЩо таке відкриті дані та як ними користуватися, що таке відкриті дані та як ними користуватися. А також в рамках  спецпроекту «12 історій» презентувалиЕлектронна демократія в Україні: від революції до еволюції загальну картину того, як зараз виглядає електронна демократія в державі.