У Facebook тепер можна відстежувати час, проведений в соцмережі

Čytaty latynkoju
У Facebook тепер можна відстежувати час, проведений в соцмережі

Можна встановити щоденний ліміт і отримувати нагадування, щоб зупинитися після того, як ваш час вичерпався. Також відкрити ярлики доступу до налаштувань, сповіщень, каналів новин та друзів. Поки що функція доступна в мобільному додатку соцмережі.

 Як користуватися новою функцією

 Як повідомляється, Facebook почав розробляти цей інструмент ще в червні. Проте затримка сталася через те, що розробники хотіли виправити усі можливі помилки перш ніж глобалізувати запуск інструменту.  Щоб налаштувати його в соцмережі, потрібно зайти в розділ «Налаштування та приватність», потім обрати вкладку Your Time on Facebook і там встановити нагадування.

Функції, що поліпшують ваше життя в цифровому світі стають доступними для широкого кола користувачів смартфонів. Питання полягає в тому, наскільки просто заховати ці функції в меню «Налаштування», щоб дійсно змусити людей переорієнтуватись на більш здорову поведінку в соцмережах і свідоме споживання контенту.

До слова, раніше ми публікувалиЩо таке Facebook Pay та коли чекати на цей сервіс в Україні матеріал про те, що таке Facebook Pay та коли чекати на цей сервіс в Україні.