«Богдан» представив електровантажівку, виготовлену для ЄС

Čytaty latynkoju
«Богдан» представив електровантажівку, виготовлену для ЄС

Електромашина ERCV27 виробництва «Богдан», призначена для механізованого завантаження твердих побутових відходів. Вона працюватиме у містах Європейського Союзу. Після завершення сертифікації у Данії розпочнеться серійний випуск елекровантажівки у рамках масштабного контракту з європейською компанією.

Характеристики елекровантажівки 

Спецмашина ERCV27 здатна розвивати швидкість до 80 км/год. Запас ходу без підзарядки тягових батарей при повній допустимій масі становить 220 км. А термін їх експлуатації сягає 12 років. Вантажівка обладнана комбінованою вентиляцією, водяними опалювачами, системою відеонагляду та кондиціонером.

В прес-службі корпорації зауважили, що ця електрична техніка відповідає сучасним технічним стандартам і виготовлена згідно з європейськими екологічними нормами.  Як відомо, від 2025 року містах Євросоюзу планують заборонити рух автівкам з дизельними двигунами. Водночас в українській корпорації звертають увагу, що Україна поки що не виявляє значного Інтересу до подібної техніки, яка в усьому світі замінює застарілі машини, що псують довкілля.

Фото: bogdan.ua

«Поки європейські компанії замовляють в українського виробника екологічні спецмашини для вивезення побутових відходів, наша власна держава пасе задніх у цьому питанні. Хоча електрична спецвантажівка від «Богдана» випереджає аналоги за характеристиками, а компанія готова виготовляти її і для українських міст», – заявили у прес-службі корпорації.

Нагадаємо, що підприємство має досвід виготовлення найсучасніших тролейбусів для України та Європи, електробусів для Польщі й Чехи та кузовів електробусів для Франції.

До слова, раніше ми писали«Богдан» збільшить автономний хід тролейбусів про те, що «Богдан» збільшить автономний хід тролейбусів.