fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Богдан» збільшить автономний хід тролейбусів

«Bogdan» zbiľšyť avtonomnyj hid trolejbusiv
Луцький «Автоскладальний завод №1» постійно працює над збільшенням запасу автономного ходу тролейбусів власного виробництва. Наявність такої опції дозволяє тролейбусам продовжувати рух без під’єднання до контактної мережі. Про це заявили в прес-службі корпорації «Богдан»
Lućkyj «Avtoskladaľnyj zavod №1» postijno pracjuje nad zbiľšennjam zapasu avtonomnogo hodu trolejbusiv vlasnogo vyrobnyctva. Najavnisť takoї opciї dozvoljaje trolejbusam prodovžuvaty ruh bez pid’jednannja do kontaktnoї mereži. Pro ce zajavyly v pres-službi korporaciї «Bogdan»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розробка електротранспорту – один із пріоритетних напрямків роботи компанії. На підприємстві постійно працюють над вдосконаленням та модернізацією модельного ряду тролейбусів. Поширення екологічно чистого електротранспорту – це глобальна тенденція. Розповсюдження таких машин стимулює розвиток відповідної транспортної інфраструктури у містах та сприяє збереженню навколишнього середовища. Якими технологічними новинками обладнають тролейбуси. Для забезпечення можливості руху тролейбуса без під’єднання до контактної мережі тролейбуси обладнані літій-іонними батареями. Дальність автономного ходу від однієї зарядки акумуляторів залежить від кількості встановлених акумуляторів. Літій-іонні акумулятори в конструкції тролейбуса дають можливість вийти за межі контактної мережі, доходити до найвіддаленіших районів і долати невеликі перешкоди, не створюючи затори на міських магістралях. Такі тролейбуси можуть стати ідеальним рішенням для віддалених, спальних, районів міста і навіть найближчого передмістя. Використання подібного виду транспорту значно заощадить витрати на інфраструктуру, так як зведення електричної контактної мережі повсюдно буде не обовязковим. Автономний хід дає можливість обєднати декілька тролейбусних маршрутів в один. Нагадаємо, що Богдан випускатиме корпуси для французьких електробусів. У рамках першого контракту український виробник поставить для французьких Bluebus п’ять 12-метрових кузовів. Замовник отримає їх до кінця травня. Богдан розраховує на подовження контракту та поглиблення співпраці у майбутньому. Тролейбуси Богдан – єдині серед українських тролейбусів, сертифіковані у ЄС. Компанія Bluebus, яка входить до групи Bolloré, є французьким виробником екологічного громадського транспорту. У виробництві транспорту вона використовує передові технології та орієнтується на зменшення шкоди для навколишнього середовища. 12-метровий Bluebus впускається з кінця 2015 року. Це екологічний автобус, який вміщує 100 пасажирів і має автономний хід від 180 до 250 км.
Реклама 👇 Замовити
Розробка електротранспорту – один із пріоритетних напрямків роботи компанії. На підприємстві постійно працюють над вдосконаленням та модернізацією модельного ряду тролейбусів. Поширення екологічно чистого електротранспорту – це глобальна тенденція. Розповсюдження таких машин стимулює розвиток відповідної транспортної інфраструктури у містах та сприяє збереженню навколишнього середовища.

Якими технологічними новинками обладнають тролейбуси

Для забезпечення можливості руху тролейбуса без під’єднання до контактної мережі тролейбуси обладнані літій-іонними батареями. Дальність автономного ходу від однієї зарядки акумуляторів залежить від кількості встановлених акумуляторів. Літій-іонні акумулятори в конструкції тролейбуса дають можливість вийти за межі контактної мережі, доходити до найвіддаленіших районів і долати невеликі перешкоди, не створюючи затори на міських магістралях. Такі тролейбуси можуть стати ідеальним рішенням для віддалених, спальних, районів міста і навіть найближчого передмістя. Використання подібного виду транспорту значно заощадить витрати на інфраструктуру, так як зведення електричної контактної мережі повсюдно буде не обов’язковим. Автономний хід дає можливість об’єднати декілька тролейбусних маршрутів в один.

Нагадаємо, що «Богдан» випускатиме«Богдан» збільшить автономний хід тролейбусів 1«Богдан» випускатиме корпуси для французьких електробусів корпуси для французьких електробусів. У рамках першого контракту український виробник поставить для французьких Bluebus п’ять 12-метрових кузовів. Замовник отримає їх до кінця травня. «Богдан» розраховує на подовження контракту та поглиблення співпраці у майбутньому. Тролейбуси «Богдан» – єдині серед українських тролейбусів, сертифіковані у ЄС.

Компанія Bluebus, яка входить до групи Bolloré, є французьким виробником екологічного громадського транспорту. У виробництві транспорту вона використовує передові технології та орієнтується на зменшення шкоди для навколишнього середовища. 12-метровий Bluebus впускається з кінця 2015 року. Це екологічний автобус, який вміщує 100 пасажирів і має автономний хід від 180 до 250 км.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: