На столичних зупинках встановили 100 електронних табло

Čytaty latynkoju
На столичних зупинках встановили 100 електронних табло

Найбільш навантажені транспортно-пересадочні вузли обладнали електронними табло. На них відображається інформація про час прибуття різних маршрутів на зазначену зупинку громадського транспорту.

Де з’явилися «електронні» зупинки

Зокрема уточнюється, що на даний момент останні чотири інформтабло запущено на зупинках «Вулиця Курська» на Повітрофлотському проспекті в обох напрямках.

«Інформаційні табло є частиною автоматизованої системи диспетчерського управління та сучасним засобом оповіщення пасажирів у режимі реального часу щодо прибуття громадського транспорту на зупинку до хвилини, для подальшої можливості планування пасажирами своєї поїздки», — йдеться в повідомлені компанії.

Раніше ЗМІ повідомляли, що перша така зупинка була встановлена ​​в Києві ще в 2013 році, проте для запуску тоді не вистачило розгорнутої мережі GPS-навігації.

Фото: Киїпастранс

Нагадаємо, в Україні перед зупинками громадського транспорту встановлятьЗахистити зупинки стовпцями — проект Мінрегіонрозвитку металеві стовпчики в цілях безпеки.  Ця норма прописана в нових Державних будівельних нормах «Вулиці і дороги населених пунктів», яка почала діяти з 1 вересня.