«Укрзалізниця» прозвітувала про перші результати Бескидського тунелю

Čytaty latynkoju
«Укрзалізниця» прозвітувала про перші результати Бескидського тунелю

Як інформує «Європейська Правда», про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов. За його словами, у III кварталі 2018 року в напрямку західного кордону дільницею Лавочне-Мукачево, на якій розташований двоколійний Бескидський тунель, перевезено 469 млн 852 тис тонно-кілометрів брутто. Це — майже на 20 млн більше, ніж у I кварталі 2018 року, коли рух здійснювався через старий одноколійний тунель, зазначив очільник «Укрзалізниці».

Що переправляє «Укрзалізниця» через цей тунель після реконструкції

Серед вантажів, що прямують через двоколійний Бескидський тунель на експорт, переважає українська продукція гірничо-добувної промисловості, а також скраплений газ та вантажі у контейнерах. У зворотному напрямку у III кварталі двоколійним Бескидським тунелем перевезено 157 млн 282 тис тонно-кілометрів, що на 12 млн більше порівняно з перевезеннями старим тунелем у I кварталі 2018 року.

Бескидський тунельЗа день до Європи — що варто знати про Бескидський тунель і чому це важливо, розташований на межі Львівської та Закарпатської областей, відкрили 24 травня 2018 року. Він має стратегічне значення для України, оскільки ним перевозять понад 40% транзитних вантажів у напрямку Західної і Центральної Європи.