10 найпопулярніших новин вересня за версією читачів Na chasi

Čytaty latynkoju
10 найпопулярніших новин вересня за версією читачів Na chasi

Французька компанія Decathlon заходитьФранцузька компанія Decathlon заходить на український ринок на український ринок

Найбільший в світі виробник спортивних товарів Decathlone Group заявив про відкриття першого магазину на українському ринку навесні 2019 року. Французька компанія Decathlon представлена більш ніж 1400 магазинами в 50 країнах світу.

Ґеймери збираютьҐеймери збирають голоси для українізації Sony PlayStation голоси для українізації Sony PlayStation

Попри на те, що ігрова консоль PlayStation досить популярна серед українців, повноцінно користуватися нею неможливо через відсутність української мови інтерфейсу, зазначають ініціатори петиції — та закликають ґеймерів з України і всіх небайдужих долучитися до підписання звернення до компанії-виробника. Про це редакції Na chasi стало відомо з власних джерел.

Кліп українського гурту KAZKA за добу зібравКліп гурту KAZKA за добу зібрав 500 тис переглядів на YouTube півмільйона переглядів на YouTube

Учасники гурту кажуть, що пісня «ПЛАКАЛА» оспівує здатність українок відроджуватися через сльози, адже сльози — це діючий рецепт стирання поганих спогадів. Версія виключно з аудіорядом отримала рекордні для України майже 50 млн переглядів.

Тепер QAZAQSTAN: Нова країна перейшлаТепер QAZAQSTAN: Перша з країн колишнього Союзу перейшла на латинку на латинку

Зміна назви країни — один із кроків відповідно до указу президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва «Про переведення абетки казахської мови з кирилиці на латинку». Президент також доручив своїй адміністрації в четвер підготувати документи для перекладу казахської мови латинкою з кирилиці.

У Львові відкрилиУ Львові відкрили McDonald’s у форматі «досвід майбутнього» McDonald’s у форматі «досвід майбутнього»

У закладі передбачено низку змін в концепції роботи з відвідувачами. Тут встановлено термінали самообслуговування. Використовуючи їх, можна ознайомитися з меню в електронному форматі, зробити замовлення й оплатити його за допомогою карти або готівкою на касі. Також запроваджено новий принцип роботи касової зони. Тут прилавок розділено на 2 частини — для замовлення та отримання страв.

В Україні запустилиВ Україні запустили благодійні термінали для допомоги онкохворим дітям благодійні термінали для допомоги онкохворим дітям

Для зручного та швидкого збору коштів на допомогу онкохворим дітям були встановлені термінали з технологією безконтактної оплати Mastercard у столиці. Охочі можуть робити внески на суму 50 грн в один дотик — термінали приймають картки різних платіжних систем будь-якого банку світу.

Українців запрошуютьУкраїнців запрошують на конкурс учасників антарктичної експедиції на конкурс учасників антарктичної експедиції

Загін зимівників формується з 12 осіб: 7 науковців, 3 особи інженерно-технічного персоналу (дизеліст-електрик, системний механік, системний адміністратор зв’язку), лікар та кухар. Прийом документів для участі в експедиції триває до 30 листопада 2018 року.

В Україні стартувавВ Україні стартував проект NATO щодо ліквідації радіоактивних відходів проект NATO щодо ліквідації радіоактивних відходів

Проект Трастового фонду NATO із захоронення радіоактивних відходів, які зберігаються на об’єкті «Цибульове» Міністерства оборони України, реалізовуватимуть протягом 18 місяців.

Українка керуватимеУкраїнка керуватиме діяльністю Visa у 17 країнах світу діяльністю Visa у 17 країнах світу

Віра Платонова повернулася у компанію, в якій працювала з 2007 по 2010 роки, в якості старшого віце-президента і директора регіонального підрозділу Visa у країнах СНД і Південно-Східної Європи (CISSEE).

Корейська компанія розроблятимеКорейська компанія розроблятиме дрони в Україні дрони в Україні

Основним напрямком співпраці з української сторони буде, серед іншого, і розробка технологій застосування безпілотників для різних сфер призначення.