Кінець «заглушкам»: Штрафи за непристебнуті паски збільшать в 17 разів

Čytaty latynkoju
Кінець «заглушкам»: Штрафи за непристебнуті паски збільшать в 17 разів

Як повідомляють ЗМІ, Верховна Рада у вівторок, 18 вересня 2018-го, у першому читанні ухвалила законопроект, згідно з яким для водіїв транспорту збільшуються штрафи у 17 разів через порушення правил використання ременів безпеки чи шоломів.

Як змінюються штрафи за це порушення

За відповідний законопроект № 8492 у першому читанні проголосували 240 народних депутатів. Документом передбачено змінити норми статті 121 Кодексу України про адмінправопорушення, що стосуються зниження смертності і травматизму на дорогах країни за рахунок збільшення рівня використання ременів безпеки і мотошоломів. Після голосування у другому читанні та прийнятті в цілому у разі водіння автомобіля з непристебнутим ременем безпеки чи без перебування за кермом мототранспорту без шолома штрафні санкції суттєво зростуть. Зараз стягнення складає 51 грн. Після прийняття законодавчих змін штраф складатиме 850 грн.

Раніше ми інформували«Євротавро» — що варто знати про штрафи для «польських номерів» про запровадження штрафних санкцій для так званих «польських номерів» (автомобілів, які перебувають на території України на підставі фіктивної документації про власника в країні ЄС).