Жителів Києва запрошують їхати велосипедом на роботу

Čytaty latynkoju
Жителів Києва запрошують їхати велосипедом на роботу

Флешмоб проводиться в рамках проекту Cycling Matters за фінансової підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!».

За традицією учасників флешмобу очікує зустріч на Майдані Незалежності сніданок з кавою і круасанами, фотозона, конкурси та спілкування. Після збору учасників буде конкурс Best Corporate Team, в якому переможе найчисленніша корпоративна велоколона. Після цього – конкурс на найкращий діловий лук серед усіх учасників та учасниць заходу. Щоб взяти участь у флешмобі та конкурсах, потрібно зареєструватись.

Дістатися на флешмоб можна поодинці, разом з іншими учасниками зі свого району (мапа збору колон в 11 районах Києва) або разом з колегами у складі корпоративної колони.

Програма осіннього флешмобу «Велосипедом на роботу»:

  • 7:00-7:30 – старт колон з різних районів Києва для тих, хто не хоче їхати наодинці
  • 8:00-8:30 – зустріч усіх на Майдані Незалежності, ранкова кава, спілкування, музичний супровід від велодіджея
Читайте також: Велопрокат Nextbike розпочав роботу в Києві, у планах — 2 тис велосипедів
  • 8:30-8:45 – обрання переможців конкурсів на найкращий діловий велосипедний лук та найчисельнішу корпоративну колону Best Corporate Team
  • 08:45-8:50 – традиційне спільне фото
  • 8:50-10:00 – спілкування за кавою та від’їзд на роботу

Ми хочемо, щоб жителі Києва користувались велосипедом як транспортом для щоденних поїздок на роботу, навчання чи у справах. Впевнені, що такі зустрічі спонукають все більше людей вибирати велосипед замість авто або маршруток, адже це не тільки здорОво, економічно, екологічно, а й весело! Поїздка на роботу велосипедом бадьорить краще за будь-яку каву

Представники Асоціації велосипедистів Києва

Жителів Києва запрошують їхати велосипедом на роботу

Флешмоб Велосипедом на роботу відбудеться в рамках Європейського тижня мобільності, який відзначають 16-22 вересня в понад 2 тисячах міст по всьому світу. Нагадаємо, що у Києві також проводятьУ Києві проводять конкурс на «велопрацедавця» року конкурс на «велопрацедавця» року.