Відео: Перший локомотив General Electric — вже в Україні

Čytaty latynkoju
Відео: Перший локомотив General Electric — вже в Україні

Як інформує «ЛІГА», вартість 1 локомотиву оцінюється в $ 4,68 млн із урахуванням ПДВ. В цілому сума контракту за першу партію поставок становить $ 140 млн. З них 30% національний залізничний перевізник заплатить авансом, а решту 70% «Укрексімбанк» придбає на власний баланс і віддасть тепловози в лізинг на 15 років.

Що варто знати про локомотив

У травні General Electric і Крюківський вагонобудівний завод підписали угоду про локалізацію виробництва тридцяти локомотивів TE33A. Всього обсяг партії, яку поставить General Electric, складе не менше 30 машин. В УЗ розраховують, що це стане початком багаторічної співпраці.

У порту Чорноморськ вивантажили перший тепловоз General Electric Тризуб. Напередодні ввечері він прибув в Україну. Як повідомив в.о. глави Укрзалізниці Євген Кравцов 14 вересня Тризуб попрямує “холодної тягою” на Крюківський завод для остаточного укомплектування.

Раніше ми інформувалиПольща планує перевести потяги на водневе паливо про плани польських перевізників перевести локомотиви на альтернативне паливо.