«Укрпошта» переходить на електронний документообіг

Čytaty latynkoju
«Укрпошта» переходить на електронний документообіг

Відтепер рахунки, акти виконаних робіт, списки згрупованих відправлень і форми 101 (повернення) можна отримати за допомогою сервісу «Вчасно», через який і відбуватиметься електронний документообіг.

Що відомо про новий електронний сервіс

«Укрпошта» переходить на електронний документообіг з юридичними особами через сервіс «Вчасно». Це інструмент для компаній та підприємців, який дозволяє підписувати та обмінюватися документами онлайн.

Нагадаємо, що «Укрпошта» запустила«Укрпошта» запустила додаток для iPhone власний мобільний застосунок для операційної системи iOS. Відтепер всі охочі матимуть доступ до головної пошти країни зі свого смартфону. Створенням програми займалася команда «Укрпошти» та партнер із діджиталізації маркетингу — IT-компанія D2.

Також додамо, що національний поштовий оператор країни запустив«Укрпошта» доставлятиме товари китайського супергіганта ексклюзивний канал експрес-доставки товарів із Китаю JD-UKRPOSHTA. Зазначається, що тепер онлайн-шопінг буде ще доступнішим і українці зможуть придбати товари на цьому світовому майданчику.

Ще раніше ми повідомляли про те, що національний банк України видав«Укрпошта» отримала ліцензію НБУ на розрахунки картками ПАТ «Укрпошта» ліцензію на переказ коштів в національній валюті без відкриття рахунків, а також зареєстрував договори про участь ПАТ «Укрпошта» в міжнародних платіжних системах VISA та MasterCard.