fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Укрпошта» отримала ліцензію НБУ на розрахунки картками

«Ukrpošta» otrymala licenziju NBU na rozrahunky kartkamy
Національний банк України видав ПАТ «Укрпошта» ліцензію на переказ коштів в національній валюті без відкриття рахунків, а також зареєстрував договори про участь ПАТ «Укрпошта» в міжнародних платіжних системах VISA та MasterCard
Nacionaľnyj bank Ukraїny vydav PAT «Ukrpošta» licenziju na perekaz koštiv v nacionaľnij valjuti bez vidkryttja rahunkiv, a takož zarejestruvav dogovory pro učasť PAT «Ukrpošta» v mižnarodnyh platižnyh systemah VISA ta MasterCard
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Для розрахунку картками у відділеннях Укрпошти через систему держзакупівель Prozorro вже закупила за найвигіднішою в Україні ціною 5 тис платіжних терміналів. Вони відповідають всім сучасним технологічним вимогам міжнародних платіжних систем MasterCard, Visa та НПС ПРОСТІР. Тепер розраховуватися у відділеннях буде простіше. Які переваги отримують клієнти Укрпошти. Клієнти Укрпошти давно чекали на можливість сплатити за товари і послуги платіжними картками. Тепер завдяки рішенню Нацбанку така опція стане доступною вже найближчим часом. Розрахуватись можна буде через платіжні термінали Укрпошти, на сайті чи в нашому мобільному застосунку. Також в Укрпошті тепер можливо отримувати готівку з платіжних карт. Такі операції будуть здійснюватися без посередництва банка-еквайера, що дозволить знизити собівартість їх проведення. Головна пошта країни стала першим учасником міжнародних платіжних систем MasterCard та Visa серед небанківських установ України. Також керівництво подало заяву про вступ до Національної платіжної системи Український платіжний простір. Нагадаємо, що Укрпошта запустила мобільний застосунок для усіх клієнтів. Новинка допомагає клієнтам національного українського поштового оператора у отриманні низки послуг від Укрпошти: відстежити відправлення, розрахувати його вартість, виконати оформлення, викликати кур’єра, здійснити переказ, замовити власну поштову марку. Мобільний застосунок для Android-смартфонів вже доступий у магазині Google Play. Партнером із маркетингової діджиталізації та розробки в компанії називають D2, а офіційну презентацію провели на смартфонах від Motorola Ukraine. Про строки запуску аналогічної версії для смартфонів на iOS поки не повідомляють.
Реклама 👇 Замовити
Для розрахунку картками у відділеннях «Укрпошти» через систему держзакупівель Prozorro вже закупила за найвигіднішою в Україні ціною 5 тис платіжних терміналів. Вони відповідають всім сучасним технологічним вимогам міжнародних платіжних систем MasterCard, Visa та НПС «ПРОСТІР». Тепер розраховуватися у відділеннях буде простіше.

Які переваги отримують клієнти «Укрпошти»

Клієнти Укрпошти давно чекали на можливість сплатити за товари і послуги платіжними картками. Тепер завдяки рішенню Нацбанку така опція стане доступною вже найближчим часом. Розрахуватись можна буде через платіжні термінали «Укрпошти», на сайті чи в нашому мобільному застосунку. Також в «Укрпошті» тепер можливо отримувати готівку з платіжних карт. Такі операції будуть здійснюватися без посередництва банка-еквайера, що дозволить знизити собівартість їх проведення. Головна пошта країни стала першим учасником міжнародних платіжних систем MasterCard та Visa серед небанківських установ України. Також керівництво подало заяву про вступ до Національної платіжної системи «Український платіжний простір».

Нагадаємо, що «Укрпошта» запустила«Укрпошта» отримала ліцензію НБУ на розрахунки картками 1«Укрпошта» запустила мобільний застосунок для усіх клієнтів мобільний застосунок для усіх клієнтів. Новинка допомагає клієнтам національного українського поштового оператора у отриманні низки послуг від «Укрпошти»:

  • відстежити відправлення,
  • розрахувати його вартість,
  • виконати оформлення,
  • викликати кур’єра,
  • здійснити переказ,
  • замовити власну поштову марку.

Мобільний застосунок для Android-смартфонів вже доступий у магазині Google Play. Партнером із маркетингової діджиталізації та розробки в компанії називають D2, а офіційну презентацію провели на смартфонах від Motorola Ukraine. Про строки запуску аналогічної версії для смартфонів на iOS поки не повідомляють.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Євгеній

По-моєму, Законом України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні» передбачено можливість виступати учасником платіжних систем лише для банків та небанківських фінансових установ. Натомість Постановою №138 всупереч закону таке право надано і суб’єкту господарювання, що не є банком чи небанківською фінансовою установою.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: