Хроніки антизубожіння: В Україні запустили онлайн-мапу з усіма новими заводами

Čytaty latynkoju
Хроніки антизубожіння: В Україні запустили онлайн-мапу з усіма новими заводами

Як не дивно, але результати розвитку промисловості, зафіксовані на мапі, засвідчують — промисловість в Україні в умовах війни почала розвиватися більшими темпами, аніж у 5 попередніх років перед 2015-м. На мапу, створену групою ентузіастів у Google Maps, нанесено об’єкти, які запущено в експлуатацію із 2015 по 2018 роки.

Що варто знати про мапу

Мапу створено силами учасників спільноти «Підприємства України» у Facebook. На ній зафіксовано як вже діючі заводи, промислові комплекси та індустріальні парки й сонячні станції, так і ті об’єкти, спроудження та будівельні роботи на яких зараз проводяться і мають завершитися найближчим часом. Переглянути повністю усі об’єкти на мапі можна за посиланням.

Хроніки антизубожіння: Створено онлайн-мапу з усіма заводами, відкритими після 2015-го

Нагадаємо, раніше ми повідомлялиВ Україні запустилася антикорупційна мапа ремонтів у містах про запуск антикорупційної мапи ремонтних робіт в українських містах. Кризові процеси також завершилися й у Європі: там оголосилиУ ЄС завершилася фінансова криза для єврозони про завершення фінансової кризи для єврозони завдяки повному погашенню боргів Грецією за позиками від інших членів ЄС.