fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У ЄС завершилася фінансова криза для єврозони

U JeS zaveršylasja finansova kryza dlja jevrozony
Єврокомісар з питань економіки та фінансових справ П’єр Московісі на брифінгу в Брюсселі заявив, що успішне завершення програми фінансової допомоги Греції означає завершення кризи не тільки для країни, але і для єврозони в цілому. Про це повідомляє Європейська правда
Jevrokomisar z pytań ekonomiky ta finansovyh sprav P’jer Moskovisi na bryfingu v Brjusseli zajavyv, ščo uspišne zaveršennja programy finansovoї dopomogy Greciї označaje zaveršennja kryzy ne tiľky dlja kraїny, ale i dlja jevrozony v cilomu. Pro ce povidomljaje Jevropejśka pravda
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нагадаємо, Греція успішно завершила трирічну програму порятунку, організовану країнами єврозони. Програма була покликана допомогти країні впоратися з наслідками її боргової кризи. Європейський механізм стабільності протягом трьох років надав країні 61,9 млрд євро. Разом з допомогою Міжнародного валютного фонду кредити, надані Греції з 2010 року, склали понад 260 млрд. євро, що є найбільшим джерелом фінансової допомоги у світовій фінансовій історії. Що значить завершення кризи для єврозони. Ццього року вперше всі країни, в яких євро знаходиться в обігу як валюта, мають рівень дефіциту бюджету менше 3%. Це є вимогою європейського законодавства. В той час, як в 2010 році середній рівень був 6%, тепер вдалося зменшити негативні тенденції в економіці. Ми багато чого зробили через фіскальну політику, через створення банківського союзу, через низку програм, щоб впевнитися, що тепер єврозона набагато сильніша. Коли я кажу про завершення кризи для Греції, це також означає і завершення кризи для єврозони, — сказав Московісі. До речі,  про обєднання європейських банків та який ефект це може мати у довгостроковому періоді для країн Європи можна почитати в матеріалі Na chasi.
Реклама 👇 Замовити

Нагадаємо, Греція успішно завершила трирічну програму порятунку, організовану країнами єврозони. Програма була покликана допомогти країні впоратися з наслідками її боргової кризи.

Європейський механізм стабільності протягом трьох років надав країні 61,9 млрд євро. Разом з допомогою Міжнародного валютного фонду кредити, надані Греції з 2010 року, склали понад 260 млрд. євро, що є найбільшим джерелом фінансової допомоги у світовій фінансовій історії.

Що значить завершення кризи для єврозони

Ццього року вперше всі країни, в яких євро знаходиться в обігу як валюта, мають рівень дефіциту бюджету менше 3%. Це є вимогою європейського законодавства. В той час, як в 2010 році середній рівень був 6%, тепер вдалося зменшити негативні тенденції в економіці.

«Ми багато чого зробили через фіскальну політику, через створення банківського союзу, через низку програм, щоб впевнитися, що тепер єврозона набагато сильніша. Коли я кажу про завершення кризи для Греції, це також означає і завершення кризи для єврозони», — сказав Московісі.

До речі,  про об’єднання європейських банків та який ефект це може мати у довгостроковому періоді для країн Європи можна почитати в матеріаліУ ЄС завершилася фінансова криза для єврозони 1Гра на підвищення — які європейські банки можуть об’єднатися та чому саме Na chasi.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: