fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні запустилася антикорупційна мапа ремонтів у містах

V Ukraїni zapustylasja antykorupcijna mapa remontiv u mistah
Вже цієї зими городяни у 15 обласних центрах країни зможуть проконтролювати ремонт доріг та інші бюджетні витрати на ремонти в межах своїх міст завдяки спеціалізованій онлайн-мапі
Vže cijeї zymy gorodjany u 15 oblasnyh centrah kraїny zmožuť prokontroljuvaty remont dorig ta inši bjudžetni vytraty na remonty v mežah svoїh mist zavdjaky specializovanij onlajn-mapi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як працює новий сервіс. Антикорупційна мапа поки що працює для Києва та Одеси. Незабаром її запуск відбудеться ще для 15 українських міст. А до завершення весни 2018 року схема з ремонтами в населених пунктах має охоплювати всю країну. Сервіс має допомогти у виявленні зловживань на тендерах, строках чи обсягах ремонтних робіт в українських містах. Коли чекати на запуск мапи у вашому місті. Мапа розпочне роботу насамперед у великих містах. У другу чергу її функціональність стане доступною в обласних центрах. Також представники сервісу зауважують, що готові до співпраці із малими громадами та невеликими населеними пунктами. Від них вони очікують запитів. Таку інформацію оприлюднила очільниця правління ГО Антикорупційний штаб Галина Янченко. Наступними містами на мапі онлайн-сервісу мають стати Харків, Житомир, Тернопіль, Миколаїв та Херсон. Для Києва сайт використовує офіційні дані від Київської міськради щодо робіт та тендерів. Зараз сайт висвітлює 7 категорій обєктів, відносно яких витрачають бюджетні кошти. До їхнього числа включено житлові обєкти, медичні установи, освітні заклади, майданчики, інфраструктуру міст, соціальні обєкти та дороги й автошляхи. По кожній категорії можна проглянути напрямки та типи витрат і співставити із бюджетними витратами. Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про бюджет участі в українських містах. Його використання в регіонах за 2017 рік суттєво зросло слідом за столицею.
Реклама 👇 Замовити

Як працює новий сервіс

Антикорупційна мапа поки що працює для Києва та Одеси. Незабаром її запуск відбудеться ще для 15 українських міст. А до завершення весни 2018 року схема з ремонтами в населених пунктах має охоплювати всю країну. Сервіс має допомогти у виявленні зловживань на тендерах, строках чи обсягах ремонтних робіт в українських містах.

Коли чекати на запуск мапи у вашому місті

Мапа розпочне роботу насамперед у великих містах. У другу чергу її функціональність стане доступною в обласних центрах. Також представники сервісу зауважують, що готові до співпраці із малими громадами та невеликими населеними пунктами. Від них вони очікують запитів. Таку інформацію оприлюднила очільниця правління ГО «Антикорупційний штаб» Галина Янченко.

Наступними містами на мапі онлайн-сервісу мають стати Харків, Житомир, Тернопіль, Миколаїв та Херсон. Для Києва сайт використовує офіційні дані від Київської міськради щодо робіт та тендерів. Зараз сайт висвітлює 7 категорій об’єктів, відносно яких витрачають бюджетні кошти. До їхнього числа включено житлові об’єкти, медичні установи, освітні заклади, майданчики, інфраструктуру міст, соціальні об’єкти та дороги й автошляхи. По кожній категорії можна проглянути напрямки та типи витрат і співставити із бюджетними витратами.

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про бюджет участіВ Україні запустилася антикорупційна мапа ремонтів у містах 1Понад 50 українських міст долучилися до бюджету участі в українських містах. Його використання в регіонах за 2017 рік суттєво зросло слідом за столицею.

В Україні запустили антикорупційну житлову мапу

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: