В Україні заборонять автобуси без тахографів і пасків безпеки

Čytaty latynkoju
В Україні заборонять автобуси без тахографів і пасків безпеки

Міністерство інфраструктури розробило проект постанови Кабміну «Про внесення змін до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту». Проект опубліковано на офіційному сайті Міністерства.

Які відбудуться зміни

За словами Міністра інфраструктури, попри те, що кількість людей, що гинуть на дорогах зменшується, аналіз причин дорожньо-транспортних пригод за участю автобусів показав, що найбільшу небезпеку для життя пасажирів несуть автобуси переобладнані з вантажних транспортних засобів та автобуси, які не обладнані ременями безпеки і тахографами.

Переважна більшість аварій з тяжкими наслідками трапляються на 12-16 годині праці водія через зниження гостроти зору, швидкості реакції, притуплення почуття швидкості руху автомобіля, засинання за кермом.

Тому Мінінфраструктури України пропонцує внести зміни до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту.

  • Із січня 2019 року забороняється використання транспортних засобів для перевезення пасажирів з кількістю місць для сидіння більш ніж дев’ять (з місцем водія включно), які не обладнані тахографами. Виключеннями із правил будуть транспортні засоби які використовуються для регулярних перевезень пасажирів на маршрутах протяжність яких не перевищує 50 кілометрів та з максимально дозволеною швидкістю 40 кілометрів на годину.
  • З січня 2020 року забороняється використання автобусів переобладнаних з вантажних транспортних засобів для здійснення пасажирських перевезень, окрім переобладнаних автобусів категорії М2 за конструкцією призначених для перевезення виключно сидячих пасажирів на нерегулярних маршрутах протяжністю до 80 кілометрів за наявності сертифікату відповідності колісного транспортного засобу виданого органом сертифікації призначеним Міністерством інфраструктури.
  • Із 1 січня 2021 року забороняється використання транспортних засобів для перевезення пасажирів, які не обладнані ременями безпеки відповідно до вимог правил Європейської економічної комісії за винятком транспортних засобів, що здійснюють перевезення пасажирів на міських маршрутах.

За словами Володимира Омеляна, поступове введення обмежень щодо використання переобладнаних автобусів дає можливість автомобільним перевізникам поетапно замінити автобуси на маршрутах дальнього сполучення на більш комфортні та безпечні.

До слова,  українська компанія Pulsar Expo створилаУкраїнці створили перший у світі автобус-позашляховик єдиний у світі автобус-позашляховик Torsus Praetorian.