Канадська компанія надасть стрілецьку зброю для ЗСУ

Čytaty latynkoju
Канадська компанія надасть стрілецьку зброю для ЗСУ

Перша партія канадських снайперських систем прибуде в нашу країну вже восени. На часі дізнатися більше про гвинтівки, якими вже незабаром користуватимуть українські військові.

Що передбачає угода 

Угода передбачає постачання систем снайперської гвинтівки LRT-3, 0,50 калібру, а також певну післяпродажну підтримку, обслуговування та навчання. Нагадаємо, що у грудні 2017 року канадський уряд відкрив двері для експорту канадської зброї в Україну.

Нагадаємо, що канадська компанія Colt Canada сподівається укластиГвинтівки від Канади, рації від США – що пропонують ЗСУ іноземні країни з Києвом угоду на переозброєння української армії своїми штурмовими гвинтівками.

Виробник, як повідомляється, розраховує поставити на Україну до 100 тисяч одиниць зброї. Представник Colt Canada Алекс Пейн розповів виданню, що в січні відбулася «дослідницька» зустріч з українськими чиновниками. Ці переговори, за словами Пейна, поклали початок процесу, який може зайняти до двох років. За цей час Київ повинен визначити точну кількість і види зброї, необхідне для української армії.

Нагадаємо, що Канада надаєКанада надає $30 млн на жіноче підприємництво в Україні $30 млн для розвитку жіночого підприємництва. Кошти будуть спрямовані на розвиток підприємців та підприємництва в Україні. Канада, до слова, вже не вперше, допомагає українським підприємствам фінансово. Українські підприємства можуть стати учасниками Програми підтримки експорту до Канади U CAN Export у пріоритетних секторах: ІТ-послуги, одяг, взуття, меблі та шоколад і кондитерські вироби. Відбір 5 пріоритетів здійснювався для збільшення українського експорту до Канади у відповідності до Експортної стратегії України.

Відбір пріоритетів здійснювався у два етапи. На першому етапі аналізували статистичні дані щодо торгівлі між Україною та Канадою і відібрали 10 секторів з найбільшим потенціалом експорту до Канади.